Як розблокувати флешку.

Флеш-карта допомагає зберігати на наших телефонах великий обсяг інформації. Однак іноді виникають моменти, коли вона блокується або ви просто забуваєте пароль. Тим самим закривається доступ до ваших файлів. Для «прошита» смартфонів існує дієвий метод розблокування.
Вам знадобиться
  • програма ProfiExplorer
Інструкція
1
Не робіть форматування пам'яті телефону, диска «С», якщо в разі не передбачуваного збою гаджета телефону карта пам'яті заблокується, тобто вимагатиме пароль. Це типова помилка, яку в жодному разі робити не можна до з'ясування причини збою телефону.
2
Встановіть, програму файлового менеджера, наприклад, це може бути ProfiExplorer. Вона допоможе в подальших діях при запиті пароля картою пам'яті або коли пароль встановлений самостійно, але забутий.
3
Включіть в «файловому менеджері» показ прихованих файлів і йдіть по шляху C:/System. У цій директорії знаходиться файл «mmcstore». Коли ж, через незнання чи НЕ обережності диск «С» буде відформатований, то цей файл буде відсутня, і подальша розблокування картки пам'яті (флешки) даним методом буде неможлива.
4
Скопіюйте файл в корінь диска «C». Перейменуйте цей файл в текстовий файл, тобто mmcstore.txt. Відкрийте його в «файловому менеджері» ProfiExplorer. Текст такого файлу буде складатися з двадцяти трьох символів, наприклад, мати вигляд: «----- 1-2-3-4-5-6 -------» або подібний, де символ «-» може бути як буквою, так і будь-яким іншим знаком, крім цифри. З файлу вибираємо тільки цифри. Наприклад, в цьому випадку пароль на флешці буде «123456».
Корисна порада
Бажано не ставити пароль на карту пам'яті.