Як вийти в інтернет з iphone. Як увійти в інтернет в айфоне.

Мабуть, серед власників iPhone мало тих, хто не виходить з нього в інтернет, адже цей гаджет просто створений для веб-серфінгу. Однак після покупки ви можете виявити, що для виходу в інтернет потрібно виконати настройку iPhone. Зробити це нескладно.
Інструкція
1
Для початку відкрийте меню "Налаштування", виберіть пункт «Основні», потім «Мережа» і введіть дані оператора в розділі «Стільниковий мережа передачі даних». Абонентам «Білайн» слід вписати в поле APN значення internet.beeline.ru, а в поля Login і Pass ввести слово beeline. Абонентам «МТС» потрібно заповнити тільки поле APN, вписавши в нього internet.mts.ru. Ну, а якщо ви користуєтеся послугами «Мегафон», введіть internet в поле APN, а в поля Login і Pass впишіть gdata.
2
Перезавантажте iPhone, щоб телефон пройшов перереєстрацію в мережі. Тепер можна відкривати браузер. За замовчуванням він знаходиться на першому (головному) екрані і являє собою блакитний значок компаса з підписом Safari. Натисніть його і після запуску браузера введіть в адресному рядку адресу сайту, який ви хотіли б відвідати. Розтягуйте сторінку на екрані за допомогою пальців, щоб збільшити зображення. Для переходу вгору сторінки торкніться пальцем верхній частині екрану.
3
В якості альтернативного браузера можна використовувати популярний додаток Opera mini, яке можна безкоштовно скачати в магазині AppStore, значок якого за замовчуванням знаходиться на головному екрані. Opera mini працює трохи швидше Safari, але не підтримує технологію Multitouch. Для збільшення сторінки «стукніть» по екрану пальцем двічі. Повторне дія поверне сторінку в первинний вигляд.
Корисна порада
Якщо ви знаходитесь в зоні дії бездротової мережі, при спробі підключення до інтернету iPhone повідомить вам про доступної мережі Wi-Fi і запропонує виконати підключення. Погоджуйтеся! Так ви заощадите кошти на своєму мобільному рахунку.