Як побудувати млин.

Споруда декоративної вітряка останнім часом стає незвичайним рішенням для великих і середніх земельних ділянок. Це дуже гарний елемент декору, який також є досить практичним. Адже в такий млині можна зберігати садовий інвентар. А діти можуть там навіть грати. Нічого складного в споруді декоративної млини немає. Головне - озброїтися терпінням.
Інструкція
1
Спочатку необхідно заглибити фундамент приблизно на 60 см, а на ньому скласти цегляний цоколь, який згодом можна буде обшити брусками з перетином 50х100 мм. Потім на цоколь встановлюються два каркаса зі сталі габаритами 80х120х270 см. Каркас краще зварити з куточка 50х50 мм і також обшити брусом, але вже з перетином 40х40 мм. На брусках можна за допомогою саморізів закріпити вагонку.
2
Зсередини млин можна утеплити пінопластом і обшити фанерою, попередньо вкритій трьома шарами просочення, щоб захистити деревину (перший шар - грунтовка, решта - основний колір).
3
Далі поверх каркаса зводиться несуча конструкція даху з брусів - кроквяні ферми. На них слід настелити суцільну обрешітку. Матеріалом для неї послужать відходи вагонки. Її потрібно покрити руберойдом у два шари, а поверху укласти покрівельний матеріал.
4
Конструкція готова. Тепер можна приступати до виготовлення гвинта. Основні його частини - два потужних підшипника кочення і тричвертні вісь. Лопаті збираються з брусів перетином 50х50 мм, а також планок 20х40 мм. Все це кріпиться саморізами.
5
В результаті у вас вийде конструкція, що має площу в чотири квадратних метра (1,8х2,2 м), а висоту в конику - близько п'яти метрів. У цокольній частині млини можна зберігати садовий інвентар (лійки, шланги, лопати та інше). У ній можна навіть влаштувати душ.
6
Другий поверх вийде схожим на затишне мансардне приміщення, де можуть грати дітлахи, оглядаючи околиці. Щоб забиратися на другий поверх, в млині потрібно встановити сходи.