Як зайти через інтернет в аську.

Опинившись перед необхідністю запустити ICQ з чужого комп'ютера, на якому у вас немає прав для установки програм, ви можете скористатися одним з веб-клієнтів, за допомогою якого вам буде доступно повноцінне спілкування в ICQ.
Інструкція
1
Мабуть, найкраще звернутися до першоджерела, на сайт www.icq.com де слід натиснути кнопку «Запустити» поруч з написом WEB-ICQ. Відкриється нове вікно ICQ-клієнта, де вам потрібно вписати свій UIN (номер ICQ) і пароль, а потім клацнути кнопку «Вхід». Запуститься повноцінний ICQ-клієнт і ви зможете почати спілкування.
2
Якщо з якихось причин ви не змогли увійти в ICQ на офіційному сайті, можете скористатися альтернативними сервісами, де крім ICQ вам запропонують спілкування і в інших мережах. Перейдіть за адресою www.imo.im, клацніть на значку ICQ, введіть UIN і пароль свого облікового запису і натисніть кнопку Sign in.
3
Аналогічним чином можна увійти в ICQ на сайтах www.communicationtube.net і www.meebo.com. Для запуску свого ICQ аккаунта на Meebo.com вам потрібно буде клацнути на Силка Sign on to individual accounts а потім ввести UIN і пароль.
Зверніть увагу
На жодному з вищевказаних сайтів вам не буде потрібно реєструватися або платити гроші.
Корисна порада
Деякі веб-клієнти можуть не підтримувати смайлики.