Як задати маршрут в навігаторі. Як проложітьмаршрут на навігаторі.

Навігатори завойовують людські серця. Розумні, швидкі, з об'ємною пам'яттю вони допомагають орієнтуватися на місцевості, прокладати маршрут і вказувати місця розташування. Для того, щоб користуватися приладом, досить завантажити карту місцевості і прокласти бажаний маршрут .
Інструкція
1
Перш за все, виберіть пункти відправлення та призначення на карті. Виберіть кілька проміжних точок на обраному відрізку шляху.
2
Задайте в своєму навігаторі вибрані пункти через географічні координати. Вкажіть потрібну широту і довготу.
3
Є також інший спосіб простіше. Завантажте в карту пам'яті список географічних назв країн і міст. Зайдіть в потрібну папку і виберіть звідти пункти відправлення та призначення.
4
Якщо у вас в навігаторі завантажені каталоги маршрут ів. Зайдіть в необхідний каталог і виберіть бажаний маршрут .Лібо використовуйте функцію пошук по назви. Для цього вбийте в пошуковик навігатора об'єкти пошуку і натисніть ОК, коли пошукач видасть потрібні результати. Встановіть отримані результати на мапі навігатора.
5
Якщо у вас в навігаторі є список адрес, то введіть потрібну адресу, за яким пошуковик знайде шуканий об'єкт. Потім почнеться розрахунок маршрут а. Навігатор зробить це автоматично.
6
При розрахунку маршрут а навігатор ґрунтується на типі транспортного засобу, тому введіть швидкість, передбачуваний час у дорозі і відстань від пункту до пункту. Таким чином, ви отримаєте оптимальний маршрут прямування.
7
Якщо навігатор не знайде прямого шляху прямування, прокладете на карті додаткові точки, які допоможуть зв'язати всі пункти на шляху прямування. Ретельно вивчіть місцевість, щоб легко орієнтуватися в дорозі, якщо навігатор запропонує об'їзні маршрут и.
Корисна порада
Під час поїздки по прокладеному шляху, не забудьте включити все голосові підказки навігатора, щоб не збитися з маршруту. Увімкніть звук в самому пристрої. Для цього перевірте установку голосового пакету в програмі навігатора. Увімкніть звук в програмі шляхом простого клацання миші на іконку звуку вгорі сторінки карти на екрані.