Як підвісити люстру.

Будинок, облаштований власними руками, подвійно доріг і любимо. Роблячи ремонт або оновлюючи інтер'єр, ми підстроюємо його під себе, вкладаємо душу і з любов'ю майструємо деталі. І, якщо в деяких випадках досить мати тільки фантазію і бажання, то в справах, пов'язаних з домашніми комунікаціями і електропроводкою потрібно мати і знання і навик. Вчимося підвішувати люстру .
Вам знадобиться
  • Набір інструментів: пасатижі, набір викруток, ізоляційну стрічку, контрольну лампу, індикатор і перфоратор, якщо буде потрібно.
Інструкція
1
Зберіть люстру , як показано в прикладеною до неї інструкціі.Проверьте гак, на який ви збираєтеся підвісити люстру , на міцність. Потім ізолюйте його ізолентою в два шари.
2
Вимкніть автоматичний вимикач в щитку на сходовій площадці. Вимкніть світло в кімнаті, в якій збираєтеся підвісити люстру . Індикаторної викруткою перевірте напругу в мережі.
3
Відшукайте три кінця проводу і зніміть з них ізоляцію. Не забувайте, що довжина оголені дроти повинна бути не більше 3-4 міліметрів. Перед тим, як під'єднувати люстру , визначте, які з трьох проводів є фазними, а який з них «нуль». Для цього перевірте кожен провід індикаторної викруткою на наявність фази. Якщо викрутка спалахує, значить, провід - фаза. Помітьте ізоляцією провід «нуль» .Таким же способом визначте у проводів люстри фази і «нуль», щоб правильно під'єднати пристрій.
4
Подвесьте люстру на гак. З'єднайте фазні дроти люстри з фазними проводами проводки на стелі. Потім з'єднайте провід люстри «нуль» з таким же дротом стельової проводки.
5
Чи не скручуйте між собою мідний і алюмінієвий дроти, так як це призведе до замикання проводки і порушення контакту. Для правильного з'єднання використовуйте спеціальну колодку, призначену для прикручування проводів гвинтами через втулку.
6
Перед тим, як остаточно зміцнити захисно-декоративний ковпачок люстри на стелі, перевірте якість і правильність своєї роботи. Правильно під`єднаним люстра не повинна іскрити і світити тускло.Еслі перевірка пройшла успішно, значить можна загвинтити захисно-декоративний ковпачок люстри. Робота готова.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NE2hQV0kzW8