Як закрити тріщину в бампері.

Тріщина в бампері може не тільки зіпсувати вам настрій, але і зовсім позбавити жодного задоволення від керування автомобілем: кому сподобається "хизуватися" розколотим пластиком? За умови, якщо тріщина не надто велика і не зачіпає кріпильні елементи бампера, цій біді можна допомогти за допомогою звичайного паяльника.
Вам знадобиться
  • - тепла вода
  • - миючий засіб
  • - м'яка ганчірка
  • - паяльник
  • - дрібнозерниста наждачний папір
  • - кілька непотрібних шматків пластика
Інструкція
1
Очистіть тріщину .Воспользуйтесь теплою водою, милом і ганчіркою щоб видалити з поверхні бампера всю грязь і пил. Мийте ретельно: від цього багато в чому залежить те, наскільки успішно пройде ремонт. Після миття дайте бамперу як слід просохнути.
2
запаяних тріщину. Настійно рекомендуємо вам спочатку потренуватися на чому-небудь непотрібному, щоб через недосвідченість і не загубити свій бампер. За допомогою гарячого кінчика паяльника розплавте краї двох шматочків пластику і з'єднайте їх разом, міцно притиснувши один до одного. Намагайтеся розплавити якомога менше матеріалу, інакше стик вийде занадто товстим, а сам пластик деформується. Проробіть цю операцію пару раз, щоб переконатися у своїх здібностях. Як тільки все почне виходити, переходите власне до бамперу. Працюйте від країв діри до її середини, не забуваючи щільно притискати один до одного розплавлені шматки деталі. Після закінчення ремонту дайте заготівлі охолонути.
3
Обробіть шов. Тепер вам належить досить довго і копітко полірувати поверхню бампера за допомогою дрібнозернистої наждачного паперу. Не шкодуйте сил і часу: ви не займаєтеся подібним ремонтом кожен день, а зовнішній вигляд вашого автомобіля цілком заслуговує витрачених на нього декількох годин. Якщо стик все-таки вийшов товстим і грубим, для початку візьміть шкурку з трохи більшим зерном. У міру того, як нерівності будуть згладжуватися, переходите на більш гладку наждачний папір з тонким абразивним шаром.
4
На цьому ремонт бампера окончен.Прі необхідності його можна обробити наждачним папером по всій поверхні, потім ще раз вимити, просушити, знежирити, покрити шаром або двома грунтовки і пофарбувати в потрібний вам колір за допомогою фарбопульта або навіть з балончика. Вибір матеріалів та інструментів залежить від вашого бюджету, терпіння і вправності.
Зверніть увагу
Працюйте в добре провітрюваному приміщенні: розплавлений пластик може бути дуже токсичним.