Як домогтися успіху.

Успіх для непосвяченого здається просто збігом обставин, удачею, спійманої іншою людиною. Але везіння і удача мінливі, а успіх супроводжує людині постійно. Причина - вміння ловити момент, знаходити позитивні якості і бажання досягти мети.
Інструкція
1
Вмотивуйте себе. Якщо вам не подобається те, що вас оточує, значить, треба щось міняти. Усвідомте необхідність змін, внутрішніх або зовнішніх, долаючи себе і отримуючи задоволення від процесу.
2
Згадуйте все хороше, що з вами відбувалося. По-перше, у вас підніметься настрій і самооцінка. По-друге, ви зрозумієте, в яких випадках і після якихось дій вам вдавалося досягати успіху .
3
Перенесіть спогади з минулого в сьогодення, асоціюйте з тим, що відбувається зараз.
4
Напишіть собі листа. Викладіть в ньому всі свої позитивні риси і підкресліть здатність досягти бажаної мети. Переконайте себе в результативності своєї роботи.
5
Ставтеся до помилок філософськи. Не сприймайте їх як трагедію, після якої життя припиняється. Вважайте їх цінним досвідом, історією про те, як чинити не варто. Не забувайте їх, але і не переживайте занадто сильно. Намагайтеся їх виправити і більше не повторювати.
6
Розбийте мету на етапи. У міру досягнення кожного етапу, нехай і дуже маленького, хваліть себе: ваша самооцінка і віра у власні сили будуть зростати, а значить, успіх буде все ближче і реалістичніше.