Як побілити стіни. поради для побілки стін.

Останнім часом все більше сімей наважуються на самостійний ремонт. Магазини рясніють всім необхідним, а головне, доступним для всіх тих, хто хоче переробити що-небудь у власному будинку. Однак крім матеріалів потрібні певні навички, щоб ремонт дійсно вдався.
Інструкція
1
Підготовка до побілки. Отже, ви зважилися на ремонт. Купіть все необхідне (побілку, шпаклівку, засіб для чистки стін від кіптяви і іржі), потім повністю очистіть кімнату від меблів та інших речей. Не варто сподіватися на "акуратність", краще винести абсолютно все, що можливо. Від різних дрібних неприємностей не застраховані ні ви, ні ваша меблі.
2
Очищення стін. При наявності шпалер їх потрібно "зняти". Найпростіше намочити шпалери звичайною водою і просто очистити від них стіни . Якщо ж шпалери спочатку відсутні, просто протріть стіни від плям. Зробити це найпростіше спеціальними засобами, які є в усіх господарських та будівельних магазинах. Різні тріщини і нерівності необхідно закрити шпаклівкою. Великі щілини і тріщини зашпаровують в два прийоми: замазують розчином, після часткового його висихання рясно зволожують і знову наносять шпателем тонкий шар розчину, який ретельно затирають. Пам'ятайте, що робочі поверхні повинні бути ідеально чистими і рівними. Від цього залежатиме їх вид наприкінці ремонту.
3
Процес побілки. Для початку потрібно покрити стіни і стеля ґрунтовкою, суміш якої теж найпростіше купити або зробити по одному з "рецептів", представлених в інтернеті. Покривати поверхні ґрунтовкою необхідно, щоб на них утворювалася рівна тонка плівка, крізь яку фарба проникати не буде. Це дозволить наноситися їй рівним шаром і рівномірно просихати. Підготуйте побілку по інструкції на упаковці (як правило, потрібно підігріти і розмішати в певній кількості води). Суміш не повинна бути занадто густий або рідкою. Білити потрібно негайно, так як суміш твердне буквально за кілька хвилин.
Корисна порада
В процесі роботи не відривайте різко кисть від стіни. Рухи повинні бути рівномірними, а шар побілки однакової товщини по всій поверхні стіни. Великі ділянки білите валиком. Занурте його в побілку, потім позбудьтеся від надлишків і притулився до стіни. Вертикальними рухами профарбовують поверхню і, головне, пам'ятайте, що все має бути в міру.
Видалення побілки або клейової фарби зі стін - один з основних підготовчих етапів ремонту кімнати або квартири. Очищення стін від побілки представляє досить трудомісткий і складний процес, особливо якщо поверхня стін має нерівності.
Інструкція
1
У більшості випадків, якщо повний ремонт робиться вами перший або другий раз в житті, процес видалення побілки займе набагато більше часу, ніж зняття старих шпалер. Перед тим як приступити до виконання роботи, застеліть підлогу клейонкою або поліетиленом, якщо даних матеріалів немає - кількома шарами газет. В такому випадку будьте акуратні - газети можуть розмокнути і пропустити бруд на підлогове покриття. Кращий варіант захисту підлоги під час ремонту - широкий гофрований картон.
2
Щойно підготовка для прибирання підлогового покриття закінчена, намочіть крейда теплою водою, перш ніж взятися за його видалення. Намочіть всю площу стін и, а потім другий раз промочите поверхню стін и «шматками» приблизно по 1 кв.м. Шари побілки знімайте з допомогою шпателя, після чого ретельно змийте залишився під побілкою тонкий шар крейди. Мел потрібно видаляти, починаючи зверху. Проводите роботи макловицей, великий маховою кистю або поролоновою губкою.
3
При видаленні побілки якомога щільніше притискайте мокру губку до стін ке і рухайте нею вгору-вниз. Частина барвника буде вбиратися губкою. Її необхідно якомога частіше промивати у відрі з водою (не в раковині і не в ванній!). Якщо губка міститиме крейда, ви не зможете якісно і без бульбашок наклеїти нові шпалери. Вони будуть відставати від стін при зміні температурного режіма.В іншому випадку ви не зможете якісно наклеїти шпалери, оскільки вони будуть відставати від стін : спочатку незначно (у кутах нагорі), а потім при щонайменшій зміні температурного режиму і рівня вологості в приміщенні на стін ах утворюються бульбашки. В результаті нерівномірного натягу шпалери можуть розірватися.
4
На очищену від побілки стін у можна наносити зміцнюючу грунтовку. Для виконання цієї операції буде потрібно пензлик і валик. Якщо основа стін и сильно вбирає ґрунтовку, її потрібно рівномірно нанести на поверхню стін и кілька разів.