Як вибрати освітлення.

Вибір освітлення для тієї або іншої кімнати увазі собою тимчасові витрати на визначення потреб господаря квартири. Спочатку потрібно реально оцінити свої можливості, а вже потім купувати все необхідне. Інакше ви можете придбати прилад, який згодом виявиться непридатним. Щоб не довелося робити повернень, зробіть деякі попередні дії.
Інструкція
1
Розберемо пристрій освітлення для вітальні. Для початку не завадить поспостерігати за освітленням кімнати, в різний час доби. Необхідно переконатися у вірному розташуванні штор, відзначити затемнені ділянки кімнати. Приміром, якщо вам зазвичай доводиться читати книгу на кріслі в кутку приміщення о третій годині дня, простежте за освітленням даної ділянки кімнати в цей час дня.
2
Якщо у вашій вітальні є торцеві або журнальні столи, вам будуть потрібні встановити на них підходящі лампи. Переконайтеся в тому, що лампи поєднуватимуться не тільки зі стилем вітальні, але і з масштабом столу. Щоб журнальні столики виглядали вище, ніж вони є насправді, можна на них поставити більш високі світильники, ніж на торцевих столах.
3
Щоб висвітлити велику площу, ви можете зробити верхнє світло яскравішим. У цьому вам може допомогти окружне освітлення.
4
Деяким господарям подобається, коли у них є стельовий вентилятор, скомбінований з лампою. Проживаючи в соні з теплим або навіть жарким кліматом, ви знайдете таку знахідку дуже корисною. Що може бути приємніше, ніж ніжитися під легким вітерцем від вентилятора в жаркий або сирої день/вечір.
5
Постарайтеся влаштувати свою вітальню так, щоб в неї проникало і висвітлювало якомога більше сонячного, природного світла. Таке освітлення заспокоює, а також допомагає розслабитися.
6
Подумайте і над тим, щоб встановити особливе освітлення спеціально для картин на стінах кімнати. Ось побачите, вам сподобається цей хід. І не забудьте переконатися в тому, що висвітлення у вашій вітальні не відкидає відблиски на монітор або телевізор.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=AIT4Rqp4TKs