Як відремонтувати шафу.

Шафи різних розмірів і оформлення присутні практично в кожній квартирі. Якщо у вашого старенького, але улюбленого шафи зламалася дверки, не варто її замінювати. Адже розхиталися кріплення петель на шафах з ДСП можна «залатати». А підшукуючи нову підходящу дверку, вам напевно доведеться попітніти. І для гаманця, і для вашої шафи буде краще, якщо ви його відремонтуєте.
Інструкція
1
Отже, вам необхідно відновити зруйновані гнізда за допомогою дерев'яних вкладишів, тим самим полагодивши дверку. Форма вкладишів повинна бути трапецієподібної, а розміри такими, щоб вкладиші цілком собою перекривали пошкоджену ділянку.
2
Розмітьте на двері становище вибірки під дерев'яний вкладиш. Для цього прикладіть його до ділянки, який ви збираєтеся відремонтувати, після чого обведіть по контуру олівцем. Далі зробіть вибірку по лініях розмітки за допомогою фрезерної машинки. Якщо такої у вас немає, попросіть допомогти друга або приятеля, який має до неї доступ вдома або на роботі. Упор, який обмежує глибину фрезерування, потрібно виставити так, щоб товщина залишилася стінки дорівнювала 1,5 мм (можна більше, але не менше).
3
Приміряйте готовий вкладиш до вибірці і подгоните до щільного входження, якщо це необхідно. На сполучаються поверхні деталей нанесіть клей, після чого стисніть їх за допомогою струбцини на весь час просушування. Підкладіть під губки струбцини планки, щоб оберегти деталі від деформації. На планку покладіть листок паперу, щоб вона не приклеїлася в двері. Після висихання клею зніміть струбцину і просвердлите гніздо під петлю за допомогою свердла Форстнера. Тепер відшліфуйте відремонтовану ділянку врівень з поверхнею, а потім пофарбуйте його в тон з дверцятами.
Корисна порада
Не забувайте стерти який виступив при склеюванні вибірки і вкладиша клей вологою ганчірочкою і перевірити пару склеєних деталей; Для виготовлення вкладишів найкраще використовувати деревину твердих порід, наприклад, дуб, клен, ясен, бук, береза і деякі інші.