Як зав'язати бандану на руці. Як зав'язувати бандану на руку фоткуі.

Бандана - прямокутний шматок тканини, схожий на хустку. Використовується в якості аксесуару, частіше на голові, особливо представниками деяких субкультур: рокерами, металістами, байкерами, хіп-хоперами. Але що заважає вам використовувати її по-своєму, скажімо, зав'язати на руці ?
Інструкція
1
Складіть бандану по діагоналі. Покладіть широкою частиною вгору. Зауважте краю ковзним вузлом, злегка затягніть.
2
Одягніть петлю на плече. Затягніть вузол досить туго, щоб бандана не звалюються, але не занадто, інакше порушиться кровотік.
3
Інший спосіб зав'язати бандану на руці . Складіть її навпіл (по вертикалі або по горизонталі), скрутіть в один оборот, щоб вийшла спіраль з тканини.
4
Всуньте зап'ясті в центр спіралі. Затягніть її кінці, покладіть один на інший, щоб нижній злегка виступав. Заколіть брошкою, затискачем або шпилькою.
Зверніть увагу
Бандана не є традиційною прикрасою костюма, тому вибирайте бандану, контрастуючу з основним чином за кольором і малюнком, але не по стилю. Ретельно придивляйтеся до матеріалу і розміром бандани.Прі будь-якому способі зав'язування бандани розташуйте тканину так, щоб малюнок був видний.
Колись надзвичайно практична річ, що захищає мужніх ковбоїв від сонця, пилу і вітру, сьогодні бандана перетворилася в не надто корисний, зате модний аксесуар. Цей невеликий яскравий хустка з бавовни або шовку з однаковим задоволенням носять і дівчата, і чоловіки. Його можна надіти на голову або зап'ясті, але найцікавіше виглядає бандана, недбало зав'язана на шиї.
Інструкція
1
Виберіть підходящу бандану. Цікавіше всього виглядають яскраві моделі. З джинсовими сорочками відмінно виглядає червоний колір, з одягом кольору хакі - темно-зелений, лимонно-жовтий і всі відтінки коричневого $ білі толстовки і сорочки прекрасно доповнить синя гама. Новачкам краще практикуватися на хустках з бавовни - вони не ковзають, а вузли фіксуються міцніше.
2
Спробуйте класичний ковбойський варіант. Складіть бандану по діагоналі і зав'яжіть ззаду подвійним вузлом, опустивши широкий кут на шию. При необхідності вільно звисає частина хустки можна натягнути на обличчя - так ковбої захищали його від пилу, яке піднімало біжить стадо. Найкрасивіше в цьому варіанті виглядають яскраві або темні бандани, прикрашені каймою - вони відмінно поєднуються з шкіряними і джинсовими куртками.
3
Міський костюм доповнить вузький хустку-стрічка. Розкладіть розгорнуту бандану на рівній поверхні. Один кут загніть, уклавши його трохи нижче середини полотна. Загорніть протилежний кут, повністю перекривши їм перший. Обабіч згорніть дві вузькі смужки, з'єднавши їх в центрі. Отриману стрічку складіть навпіл. Надіньте її на шию і зав'яжіть під підборіддям маленьким подвійним вузлом. Кінці не розправляйте - вони повинні залишатися скрученими. Залиште їх звисати вільно або направте в різні боки - все залежить від щільності тканини хустки і спільної ідеї вашого костюма.
4
Якщо такий спосіб здається вам занадто трудомістким, поступите інакше. Візьміть бавовняний хустку і поверніть його в джгут по діагоналі. Зауважте його на шиї на манер піонерського галстука, розташувавши один кінець бандани над іншим і розправивши вийшов вузол. Куточки залиште вільними, чи не заправляючи їх під одяг.
5
Ще один варіант підійде для носіння з трикотажними пуловерами, тільняшку і кардіганами. Складіть бандану по діагоналі і накиньте її на шию, закривши нижню частину обличчя. Перехрестіть кінці назад і зав'яжіть їх міцним подвійним вузлом. Опустіть тканину з особи на шию, розправивши її у вигляді вільного хомута. Якщо хустку маленький, він ляже більш щільно, обернувши горло, що теж виглядає непогано.