Як вибрати боксерську грушу. Яку краще грушу купити.

Якщо ви займаєтеся яким-небудь видом єдиноборства, то добре знаєте, як важливо відпрацьовувати і удосконалювати удар на спортивному снаряді. Але навіть якщо ви не берете участь в контактних видах спорту, погамселити шкіряного ворога вельми корисно для розрядки і зняття напрузі.
Інструкція
1
Перше, на що потрібно звернути увагу - це вага мішка. Оскільки занадто легкий по вазі мішок стане відлітати від ваших ударів. Оптимальний варіант - якщо вага мішка хоча б трохи наближався до ваги людини. Гідністю мішка, який не буде метатися, є також те, що снаряд не займатиме багато простору в невеликій квартирі. Крім того, шпалери і штукатурка в приміщенні будуть целее.
2
Наступним важливим параметром буде жорсткість мішка. Цей критерій необхідний, якщо ви не збираєтеся вибивати суглоби кисті, коли будете бити свою грушу (мішок). Тому ще в спортивному магазині приміряйте до мішка, нанесіть по ньому 2-3 "перевірочних" удару. Але також мішок не повинен бути занадто м'яким, в якому ваш удар "потоне". По-перше, такий мішок не підходить для відпрацювання ударів, а по-друге, на ньому легко можна вивернути кисть.
3
Далі по ранжиру - наповнення мішка. Зазвичай мішки набивають піском, тирсою, або гумової стружкою. Однак, якщо мішок буде набитий тільки тирсою, то досить швидко він зваляється, стане ущільненим знизу і м'яким зверху. Звичайно, цю проблему можна вирішити самостійно, просто витрусивши всю "внутрішність" снаряда і засипавши назад шарами піску і тирси, наповніть мішок. Але все ж найкращим варіантом буде мішок, наповнений гумовою стружкою. Цей матеріал не гниє, не старіє і не збивається вниз. Правда, і у нього є недолік: він легший. Однак тут є просте рішення: потрібно просто досипати всередину пісок. З іншого боку, такі мішки коштують дорожче.
4
Тепер про матеріал чохла. Зазвичай це м'який ПХВ, вініл або шкіра. Хоча ПХВ і вініл дешевше, але ці види матеріалу швидше зношуються. Шкіра набагато міцніше і, на думку деяких, зовні естетичніше. Зате вініл легше відмивати.
5
Потім зверніть увагу на кріпильний механізм - кілька сталевих кілець, які йдуть по периметру верхнього краю мішка. Це надійне кріплення, але від аперкоту мішок може зіскакувати з гаків. Тому гаки попередньо краще загнути. Інший вид кріплення: мотузкові кріплення, які сходяться разом і кріпляться до кільця. Цей вид кріплення підходить тільки для більш-менш легких мішків. Якщо ви збираєтеся повісити мішок від 40 кг, такий кріплення в даному випадку не підійде.
6
Вибираючи висоту мішка, потрібно виходити з можливостей висоти приміщення, в якому ви будете мішок вішати. А також з того, що ви збираєтеся з ним творити. Кращим варіантом будуть високі мішки від 120 см, т.к. удари наносити можна по всіх рівнях. Але якщо ваш мішок служитиме не настільки екстремальним цілям, то вам може підійти і снаряд 60-80 см.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Znpk_Ujg9-k
Зверніть увагу
Як правильно вибрати боксерську грушу, щоб відпрацьовувати свої удари і вдосконалити їх точність, жорсткість і швидкість. При виборі спортивного снаряда необхідно враховувати його форму, вагу і розмір, а також матеріал і наповнювач боксерської груші. Сьогодні ми поговоримо про все це і допоможемо вам визначитися з правильним вибором боксерської груші.
Корисна порада
Але і в тому і в іншому вигляді, зберігає свою головну функцію - пружна непорушність. Пневматична боксерська груша використовується для постановки швидкого і різкого удару. Тут сила грає далеко не головну роль, основне, що треба для заняття на цій груші, це швидкість і точність. Зовнішня поверхня подушки може бути зі шкіри, шкірозамінника, брезенту або іншого матеріалу. Як вибрати боксерський мішок? Мабуть найперше, на, що варто звернути увагу це вага мішка.