Як зав'язати бант на подарунку.

Упаковка створює приблизно 70% враження від подарунка. Скромний презент в розкішній коробці з бантом викличе значно сильніші емоції, ніж багатий подарунок в непоказною обгортці. Тому так важливо підібрати яскраву, красиву коробку і прикрасити її, зав'язавши бант в тон. Вибір, яким способом зав'язати бант, залежить від довжини довжини і ширини стрічки, з якої він буде виготовлений, а також матеріалу
Інструкція
1
Щоб зав'язати махровий бант, візьміть довгу нешироку стрічку, досить щільну, щоб утримати форму. Згорніть її в декілька кілець по спіралі, внутрішній діаметр совпатает з діаметром майбутніх петель банта.
2
Розгладьте петлі. Зріжте кути по краях стрічки від третини ширини до 1 см. По довжині. Зігніть стрічку по надрізах.
3
Вузьке місце (відповідне вирізам) обв'яжіть тонкою ниткою. Розпушити бант, виймаючи петлі. Приклейте до коробки, обріжте кінчики.
4
Класичний бант. Візьміть щільну стрічку. Залиште хвостики приблизно по чверті довжини, з'єднайте кінці, відмежовані пальцями, з тканиною стрічки майже посередині, щоб вийшли петлі.
5
Покладіть праву петлю поверх лівої, оберніть навколо неї, протягніть крізь петлю між двома великими петлями. Розправте бант, щоб він був симетричним і рівним, розгладьте стрічку. Приклейте бант до коробки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z4QIZaEeJgI
Зверніть увагу
ефектно виглядає розсип з декількох бантів на одній коробці. Використовуйте різні кольори і розміру для створення барвистого образу