Як відредагувати сайт.

У сучасному інформаційному просторі інтернету розміщено величезну кількість сайтів , блогів, особистих сторінок. Ці ресурси регулярно доводиться оновлювати і змінювати. Тому знання і навички по редагуванню HTML-документів не завадять власникам сайтів .
Вам знадобиться
  • Знання основ HTML-мови, каскадних таблиць стилів CSS і розуміння структури верстки документа.
Інструкція
1
Для цього вам знадобитися знання основ HTML-мови, каскадних таблиць стилів CSS і розуміння структури верстки документа. Ці знання зараз легко отримати, відвідуючи спеціальні ресурси мережі. Крім цього вам необхідно буде навчитися користуватися спеціальними програмами для редагування сайтів - це HTML-редактори. Не зайвими виявляться знання та навички роботи з графічними програмами, для підготовки та обробки зображень вашого сайту.
2
Отже, почнемо. Щоб зрозуміти, як влаштована HTML-сторінка, потрібно розглянути її код. Для прикладу відкрийте будь HTML-редактор. Пропишіть код вказаний на зображенні. Уважно вивчіть його. Ви побачите, що структура сторінки створена на основі блоків. Їх ще називають шарами або контейнерами. Кожен блок починається і закінчується символами «div». Крім цього тут же приписується певний ідентифікатор «id». Він необхідний для визначення стилів відображення інформації даного блоку в таблиці CSS.
3
В поле тега «style» прописані таблиці стилів. Тут ви можете поміняти багато параметрів, колір, розмір колонок, шрифт, фон сторінки і так далі. Це ключові значення, що відповідають за те, як буде виглядати ваша сторінка в браузері.
4
В тезі «body» ви побачите саму структуру сторінки. В даному випадку це фіксований трехколоночной макет сайту. Складається він з шапки сайту, колонки навігації, основного контента, колонки новин або в даному випадку статистики та підвалу сайту.
5
Вносьте зміни в ці поля. Переглядайте після кожної правки в браузері вашу сторінку і з часом ви навчитеся оперативно і грамотно редагувати сайти і навіть верстати їх.
Для редагування сайта на хостингу ви повинні володіти необхідними даними для доступу до ресурсу по FTP. Якщо говорити більш конкретно, вам знадобиться наступна інформація: ftp-адреса хоста, логін, а також пароль користувача.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Перед тим, як ви отримаєте можливість редакції вашого сайта на хостингу, вам потрібно оснастити свій комп'ютер спеціальним програмним забезпеченням, в якості якого оптимально підійде ftp-менеджер « Filezilla ». Завантажити дану програму ви можете в інтернеті, ввівши в поле пошуковика відповідний запит. Однак буде набагато краще, якщо ви скачаєте додаток безпосередньо з офіційного сайта розробника: filezilla.ru. В такому випадку ви повністю виключіть варіант зараження вашого комп'ютера шкідливими скриптами, які часто можна «зловити» на завантажувальних сайта х.
2
Після того, як ви скачаєте менеджер віддаленого доступу на свій комп'ютер, на всякий випадок, перевірте його на наявність вірусів. Якщо таких не виявиться, сміливо встановлюйте програму на свій комп'ютер. Після установки перезавантаження системи необов'язкова. Відзначимо, перш ніж ви приступите до редагування сайта , вам потрібно повісити на нього заглушку, яка буде повідомляти користувачів про ведуться на ресурсі роботах. Як це зробити, залежатиме від движка сайта . Погодьтеся, користувачеві буде неприємно спостерігати баггі на сайті в той час, поки ви будете його редагувати.
3
Після того, як заглушка займе своє законне місце, ви можете приступити до редагування сайта , підключившись до нього через ftp-клієнт. Дані доступу (ftp-адреса, логін і пароль) зазвичай надаються в електронному листі відразу після того, як вам буде надана послуга хостингу. Запустіть ftp-клієнт Filezilla за допомогою ярлика програми на робочому столі. Після того, як додаток буде готове до роботи, введіть у відповідні поля дані для входу на хостинг. В поле «Порт» поставте значення «21». Менеджер забезпечить з'єднання з сайтом і надасть вам можливість його редагування. По завершенню всіх робіт не забудьте зняти з сайта заглушку.