Як додати додаток до групи.

Якщо сказати, що соціальна мережа «Вконтакте» удосконалюється з місяця в місяць, це значить, нічого не сказати. Останні кілька місяців Павло Дуров щомісяця анонсував появу нових доповнень і можливостей. Якщо враховувати, що «Вконтакте» була створена за образом відомої мережі Facebook, то сьогодні можна сказати, що ці 2 сайта розділяє дуже багато чого. Серед безлічі особливостей роботи з групами «Вконтакте» можна виділити доповнення в групу всіх елементів, які додаються на сторінку користувача (фотографії, відеозаписи, додатки).
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань управління особистої групою в соціальній мережі «Вконтакте».
Інструкція
1
Додавання додатка в вашу групу можна здійснити одним дієвим способом: перейти в настройки групи і активувати будь додаток. Після входу в групу , необхідно натиснути кнопку «Управління групою» на правій панелі адміністратора групи. На сторінці, перейдіть на вкладку «Інформація». На цій сторінці буде відображатися вся інформація, яку видно користувачам при переході в цю групу .
2
Використовуючи коліщатко миші, або бічний повзунок сторінки, перейдіть вниз сторінки. Активуйте пункт «Використовувати додатки». Нижче з'явиться посилання «Додатки: Ви можете додати додатки в групу на цій сторінці" Після переходу за посиланням, натисніть на вкладку «Каталог додатків». Перед вами з'явиться список всіх додатків, доступних для роботи в соціальній мережі « Вконтакте ». Варто відзначити, що їх розташування у цьому списку залежить від ступеня їх релевантності (популярності).
3
Якщо ви не знайшли посилання для виконання пошуку додатків, то її можна знайти на головній сторінці вашої групи. Вона знаходиться в правій колонці адміністратора, як правило, її розташування в самому низу сторінки.