Як додати подію.

Після активного народження і почала періоду процвітання соціальних мереж, їх ставало з кожним днем. Кожна, з знов з'явилися, соціальних мереж представляла щось нове, але в цілому, всі вони зводилися до одного - це об'єднання людей в одну мережу. Соціальній мережі Facebook це вдалося зробити краще за всіх. Чому саме їм? Тому що активних користувачів цієї мережі начитується вже понад 600 мільйонів. Погодьтеся, що цифра не маленька. Тому, додавання події через інтерактивний інтерфейс цієї мережі має безліч плюсів.
Вам знадобиться
  • Управління подіями в соціальній мережі Facebook.
Інструкція
1
Якщо ви ще не знайомі з соціальною мережею Facebook і не маєте уявлення про те, що ж це таке, то можна сказати наступне: вона дозволяє створювати будь-якій людині профіль на цьому сайті (свого роду реєстраційна картка), а також додавати сторінки своїх друзів в свій профіль, завантажувати нові фотографії або постійно повідомляти ваше місце розташування за допомогою статусів. Найпростіший спосіб покликати друзів на якийсь захід - це створити подія в соціальній мережі Facebook. Після створення події ви можете відправити запрошення всім друзям і знайомим.
2
Після виконання процедури реєстрації необхідно активувати свій обліковий запис і зайти в свій профіль на сайті. Для виконання входу на сайт необхідно вказати реєстраційні дані: логін і пароль.
3
Після завантаження сторінки з вашим профілем, натисніть кнопку «Події», потім натисніть «Створити подія ".
4
Щоб запросити всіх своїх друзів і знайомих, досить натиснути кнопку «Список гостей". Виберіть всіх, кому буде надіслано запрошення на участь у цій події. Ви можете вибрати всіх або зробити певний вибір. Наприклад, деякі свята подразумевают запрошення тільки близьких і коханих друзів.