Як підключити лічильник води. Як під'єднати водяній лічильник.

Встановлювати лічильники води можуть тільки організації, що мають ліцензію. Самостійна установка приладів обліку суворо заборонено. Якщо ви встановите їх самі без укладення договору з відповідною компанією, вони не будуть введені в експлуатацію, і оплату за таких приладів обліку заборонять.
Вам знадобиться
  • -договору про установку лічильників з встановлює організацією
  • -акт прийому встановлених приладів та введення їх в експлуатацію
  • -пломбіровка лічильників
  • -Паспорт на прилади
  • -договору про оплату за воду за приладами обліку
  • -договору про технічне обслуговування лічильників
Інструкція
1
Перед тим як встановити прилади для обліку води відремонтуйте в квартирі всі крани і сантехніку.
2
Зверніться в ЖЕУ із заявою про бажання встановити прилади обліку. Вам запропонують список компаній, які мають ліцензію на установку. Укладіть з обраною компанією договір про установку лічильників.
3
Краще якщо дані організації встановлять свої лічильники і коштують вони у них дешевше. Прилади обліку ви можете придбати самостійно в торгуючих ними організаціях. Вони повинні значитися в Держреєстрі як дозволені для обліку водоспоживання на території Російської Федерації і пройшли необхідний контроль.
4
Укладіть договір з організацією, яка встановлюватиме вам лічильники . Повідомте свою адресу і визначитеся з датою і часом установки.
5
Кількість лічильників повинна відповідати кількості стояків у вашій квартирі.
6
Попросіть представника ЖЕУ перевірити крани, які встановлені для перекриття подачі води в квартиру. При необхідності їх потрібно замінити.
7
Після установки лічильників на гарячу і холодну воду потрібно запросити представника ЖЕУ для складання акта введення в експлуатацію приладів обліку та їх пломбування. Укладіть договір на технічне обслуговування приладів.
8
Додатково необхідно укласти договір з ЖЕУ на оплату води за обліковими приладами.