Як готувати великі шматки м'яса. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Приготування м'яса великими шматками - економне рішення проблеми основного блюда для великої компанії гостей. Проте, великі шматки м'яса часто перетримують, недожарівают, або воно виходить позбавленим смаку.

За допомогою потрібної кількості спецій і спеціального термометра для м'яса можна позбутися цих проблем. Якщо готувати великі шматки м'яса правильно, ваше блюдо стане чудовим доповненням святкового столу в колі друзів чи сім'ї.

1. Попросіть м'ясника допомогти вибрати відповідні шматки м'яса. Він може порекомендувати купити м'ясо на кістці, або без кісток, порадити, як різати великі шматки м'яса, і яке м'ясо купувати вигідніше для великої компанії.

2. Рясно приправте м'ясо. Розподіліть сіль по всьому шматку, щоб м'ясо вийшло ароматніше, а сіль проникла в верхній шар, або шкуру, просочивши солоним соком все м'ясо.

3. Великі і жорсткі шматки м'яса з великою кількістю жиру потрібно готувати повільно. Краще спочатку обсмажити шматок на плиті, потім додати ароматну рідину, наприклад, бульйон або вино, і завершити процес приготування в духовці, постійно знімаючи жир з поверхні рідини. Готуйте м'ясо в духовці при низькій температурі протягом декількох годин. Залежно від розміру шматка, зазвичай достатньо від 2 до 4 годин.

4. Запікайте ніжні шматки м'яса в духовці тільки до напівготовності, щоб не перетримати. Нехай м'ясо нагріється до кімнатної температури, перш ніж потрапить в духовку, щоб воно готувалося рівномірно. Намагайтеся не поливати м'ясо в духовці. Час приготування збільшується кожного разу, коли ви відкриваєте дверцята духовки.

5. Використовуйте термометр для м'яса, щоб визначити температуру всередині шматка. Так ви зможете дізнатися, чи не сире воно всередині, і не пересушена чи. Якщо залишити м'ясо постояти після приготування, внутрішня температура збільшиться на кілька градусів.