Як назвати себе по телефону.

Порядок подання по телефону залежить від того, в якій якості, кому і з якого питання ви телефонуєте. Повне уявлення завжди справить на співрозмовника приємне враження. Але в деяких ситуаціях ні до чого повідомляти йому зайві подробиці або ж краще просто не завантажувати людини інформацією, яка не має значення при вашій розмові.
Вам знадобиться
  • - телефонний апарат;
  • - знання норм етикету.
Інструкція
1
Якщо ви здійснюєте дзвінок від імені організації, значення має, в першу чергу, її назва. В деяких випадках не буде зайвим назвати свою посаду та ім'я (або прізвище та ім'я, прізвище, ім'я та по батькові). Однозначно необхідно це зробити, якщо так вимагає корпоративний регламент.Прі першому контакті після подання одразу скажіть, з якого питання обращаетесь.Прі діловому дзвінку контактній особі з іншої організації, з яким вас пов'язують ділові відносини, може бути достатньо імені або прізвища, в деяких випадках в поєднанні з місцем роботи.
2
При першому дзвінку одного приватного особи іншій по діловому питанню зазвичай достатньо представитися по імені (наприклад, мене звати Василь) і відразу перейти до цікавого для вопросу.Еслі ви телефонуєте за чиєюсь рекомендацією або дізналися телефон з відкритих джерел (наприклад , сайт, оголошення в газеті або інтернеті), повідомте, звідки вам відомо номер співрозмовника, і переходите до суті справи. В ситуації, коли отримали телефон по електронній пошті від його володаря в якості реакції на своє оголошення, нагадайте про етом.Прі подальшу взаємодію варто при дзвінку нагадати своє ім'я і питання, по якому ви продовжуєте спілкування.
3
Якщо ви телефонуєте в довідкову службу (або колл-центр) державної або комерційної організації, представлятися може бути зовсім необов'язково, достатньо сходу повідомити, з якого питання звернулися. В деяких випадках варто тільки сказати, що ви, наприклад, живете або працюєте в зоні відповідальності організації, в яку телефонуєте, є підприємцем, пільговиком і т.п., якщо це обставина має вирішальне значення у світлі вашого запитання.