Як зробити красиву грядку. Обрамлення грядок.

Багатьом дачникам хочеться, щоб город не тільки приносив хороший урожай, але і виглядав естетично. Прикрасити город можуть красиві грядки, зробити які не так-то складно. Просто потрібно дотримуватися кількох простих правил і застосовувати свою фантазію.
Інструкція
1
Найкраще зробити високі грядки, вони будуть родючими і красивими. Зробити їх потрібно за всіма правилами. Розмітьте місця під грядки, щоб розташувати їх з півночі на схід. На дно покладіть гілки, палички, сіно, листя. Зверху насипте шар компосту, потім покладіть коров'ячий або кінський гній, а на нього - землю товщиною 10-15 см. Така грядка довго буде родючим і теплою. Її ширина не повинна перевищувати 160 см, висота повинна дорівнювати 70 см.
2
Тепер потрібно виготовити огорожі для грядок - це зручно, до того ж грядки з бортиками виглядають красивіше звичайних. Огородження можна робити з тих матеріалів, які знаходяться під рукою або покупних. Зробіть, наприклад, бортики з колод у формі колодязя, розфарбуйте грядки-колодязі або прикрасьте їх різьбленням. Ще ідея - окантуйте грядки шифером, розрізавши його болгаркою на рівні смуги. Підійдуть для огорожі і рівні дошки, але вони погані тим, що згниють за 4-5 років. У продажу є пластикові бордюри, можете обрамляти свої грядки ними. Відмінні маленькі грядки і клумби виходять з автомобільних покришок, розфарбованих у різні кольори. Оригінально виглядають грядки, обрамлені каменюками, тином або низькими бордюрами з підстрижених рослин - любистку, петрушки, листового салату, ісопу.
3
Щоб грядки виглядали красиво, потрібно не тільки окантувати їх, а й подбати про простір між ними. Тому приступаємо до наступного етапу. Покладіть переможе грядок геотекстиль (він продається в будівельних магазинах), а на нього насипте гравій, щебінь або кору. Така відсипання прикрашатиме міжряддя і не дозволить проростати в них бур'янам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4tbw1I5FQbw