Як качати біцепс.

Візитна картка будь-якого атлета - біцепс . При згинанні руки він наливається тугим «кулькою» і говорить про силу чоловіка. Якщо ви в справі накачування мускулатури новачок, а красивий і сильний біцепс мати хочеться, то ось вам пара простих порад і кілька нехитрих вправ, які можна виконати вдома.
Вам знадобиться
  • Штанга, гантелі
Інструкція
1
Незважаючи на очевидні зручності домашніх тренувань, проводити їх краще в спортзалі, т.к. там є все необхідне обладнання, і ви в будь-яку хвилину можете вдатися до грамотної допомоги тренера.
2
Не навантажуйте біцепс великим обсягом навантажень, тут важлива ідеальна техніка виконання вправи. Біцепс - маленька м'яз, що вимагає акуратного тренінгу.
3
Підберіть вага обтяження таким чином, щоб ви могли виконати задану кількість повторень гранично технічно.
4
Виберіть два будь вправи з нижче запропонованих і робіть два підходи по 8-12 повторень в кожній вправі. Тренуйте біцепс один раз на тиждень у будь підходяще для вас час.
5
Згинання рук зі штангою стоячи. Візьміться за штангу середнім хватом і повільно і підконтрольне підійміть її до рівня грудей. Кисті рук розгорніть в протилежну від себе сторону, це допоможе максимально розтягнути біцепс і прискорить його зростання. Повільно поверніть штангу в стартове положення. Уникайте ривка корпусом, тримайте спину прямо.
6
Почергові згинання рук з гантелями стоячи. Візьміть дві однакові за вагою гантелі і встаньте прямо. Це вихідне положення. Повільно зігніть одну руку. Гантель потрібно піднімати зусиллям біцепс а - качайте корпус, так ви знімаєте навантаження з м'яза. Зробивши виразну паузу, поверніть гантель у вихідне положення. Зробіть такий же рух другою рукою. Це буде один повтор.
7
Концентровані підйоми на біцепс . Сядьте на край лави і широко розставте ноги. Упритесь рукою на внутрішню поверхню стегна, опустіть руку так, щоб лікоть був нижче коліна. Ізольованим зусиллям біцепс а підійміть гантель вгору, напружте біцепс , потім розігніть руку. Ізольоване зусилля означає, що ви повинні робити вправу, використовуючи тільки силу біцепс а, чи не перелагая частину навантаження на інші м'язи тіла.
8
Дотримуйтесь цих порад і дуже скоро ви станете володарем красивого і потужного біцепс а.