Як змінити свій логін і пароль. Як змінити пароль інтернету.

Друга і вже міцно увійшла реальність в нашому житті - сайти соціальних мереж. Ми так часто туди приходимо, що звикаємо безперешкодно входити, не думаючи про логіни і паролі. Якщо ж з якоїсь причини ви хочете змінити свій логін і пароль давайте розберемо, як це можна зробити.
Вам знадобиться
  • Вам потрібен доступ в інтернет.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт і перейдіть на сторінку своїх особистих налаштувань. На деяких ресурсах цей розділ може називатися «Особистий кабінет».
2
В рядку логіна введіть новий логін і підтвердіть його.
3
Увійдіть на сайт під новим логіном.
4
Знову зайдіть в налаштування (або в «Особистий кабінет») і таким же чином замініть старий пароль на новий і підтвердіть його.
5
Увійдіть на сайт під новим паролем.
6
У наступному вікні впишіть отриманий код і натисніть на кнопку «Підтвердити код».
Зверніть увагу
Деякі сайти прив'язують логіни до номера мобільного телефону. В цьому випадку вам прийде смс з повідомленням про зміну ваших налаштувань на ваш мобільний телефон або повідомлення про це на адресу вашої електронної пошти, вказану при реєстрації.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що зазвичай на сайтах соціальний мереж логін - адреса вашої електронної пошти. Чи варто його міняти? Якщо ж ви все-таки вирішили його змінити постарайтеся його зробити добре запам'ятовується.
Кожен день тисячі людей забувають свої паролі, заводять нові поштові ящики і просто змінюють свої дані. Здавалося б, поміняти пароль і логін не важко. Однак якщо ви новий користувач, то, можливо, вам доведеться докласти трохи зусиль, щоб знайти дану функцію. Але нічого складного в цьому немає.
Інструкція
1
Як поміняти логін і пароль «ВКонтакте. Зліва на сторінці знаходиться меню. Там є різні пункти, знайдіть і виберіть «Мої установки. Нагорі є список всіх налаштувань. Зупиніть свій погляд на «загальних налаштуваннях. Перегорніть сторінку трохи вниз і ви побачите написи: змінити адресу електронної пошти (або логін) і змінити пароль. Там ви зможете поміняти логін і пароль. Але! Будьте уважні! Щоб поміняти логін або адресу електронної пошти, необов'язково знати старий, а от без старого пароля новий зробити не можна.
2
Як поміняти пароль і логін на www.rambler.ru. У верхньому лівому кутку знайдіть: настройки, допомогу і вихід. Звичайно ж, зайдіть в настройки. Відкривається «вид пошти. Внизу зліва блакитним кольором будуть відзначені «Rambler ID: особисті дані, зміна пароля і настройка аватара. У зміні пароля ви зможете поміняти пароль. А ось зміна логіна в настройках не передбачена.
3
«Твіттер також не володіє складною технікою зміни пароля. У правому верхньому куті знаходиться ваша фотографія, а поруч написаний нік. Натисніть на нього. Вилізе три пункти: настройки, допомогу і вийти. Зайдіть в настройки. Там буде кілька підпунктів. Знайдіть пароль. Саме там зможете його поміняти. Зайти в налаштування можна й іншим способом. При вході на сторінку, відкривається ваш профіль. Під фотографією можна його змінити. Таким чином ви знову перейдете в меню налаштувань, де вже відомим способом зможете поміняти пароль.
4
Хочеться відзначити, що пароль можна змінити завжди, варто лише уважно переглянути настройки, а ось зміну логіна передбачають не всі сайти. Так, наприклад, поштові ящики та інші адреси завжди залишаються незмінними, а паролі до них можна міняти стільки, скільки захочеться. Але найголовніше - не забувайте паролі і завжди уважно їх записуйте, щоб не було помилок і завжди можна було без проблем зайти на зацікавив сайт.
Зверніть увагу
Як змінити пароль в соціальній мережі «Вконтакте»? Для того щоб змінити пароль для входу в соціальну мережу «Вконтакте» необхідно у вікні відкритої особистої сторінки перейти за посиланням «Мої установки». На оновилася сторінці перейдіть до розділу «Змінити пароль».
Корисна порада
І так, для того, щоб змінити пароль В Контакте, вам потрібно увійти на свою сторінку В Контакте, потім в лівому куті віконця клацнути лівою кнопкою миші по посилання «Мої установки». В рядку «Повторіть пароль» введіть пароль, який вказали в рядку «Новий пароль». Обов'язково запишіть пароль в свій блокнот, записну книжку або на листок паперу. Після того, як ви все зробили, натисніть кнопку «Змінити Пароль».