Як в'язати повітряні петлі гачком.

Що б ви не вирішили пов'язати гачком , будь-який виріб, будь-який візерунок починається з повітряної петлі. В'яжете ви носки, або покривало на ліжко, все починається з неї. Отже, як же пов'язати повітряну петлю?
Вам знадобиться
  • Нитки і гачок відповідного розміру.
Інструкція
1
Як підібрати розмір гачка? Задумайтесь, яким ви хочете бачити свій виріб. Якщо взяти більш тонкий гачок, виріб вийде ажурним і струмливим. Візьмете гачок товстіший - фактура вироби вийде щільною. Також багато що залежить і від того, з якою щільністю ви в'яжете.
2
Після того, як ви визначилися з гачком , можна приступати до в'язання. Візьміть гачок, як вам зручніше: можна тримати його як спицю, або як олівець.
3
Робимо петлю, вона називається робочою, і накидаємо її на гачок.
4
Гачок вводимо в петлю зліва направо таким чином, щоб він опинився під робочою ниткою. У підсумку гачок виявляється лежачим на вказівному пальці лівої рукі.Поворачіваем гачок до себе так, що він чіпляє нитку, тобто, на ньому утворюється накід.Проводім гачок з накидом через робочу петлю на іншу сторону.
5
В результаті у нас виходить нова робоча петля. А якщо ви повторите попередні дії кілька разів, ви зв'яжете ланцюжок повітряних петель.
Корисна порада
Якщо ви в'яжете за схемою, то повітряна петля може позначатися точкою, кружечком, або овалом.