Як розмістити свої фото на сайті.

Незважаючи на те, що до інтернету пристосувалося досить багато людей, у деяких користувачів виникають певні складнощі під час знаходження в мережі. Серед подібних складнощів можна відзначити додавання фотографій на певні сайти.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, доступ в інтернет, фотографії в цифровому форматі.
Інструкція
1
Додавання фотографії в файлообмінні сервіси. Подібні сервіси служать користувачам для оперативного обміну самими різними файлами, в тому числі і фотографіями. Щоб розмістити свої фотографії на файлообміннику, виберіть найбільш зручний для себе сервіс. Знайти самі ресурси ви можете в будь-якому пошуковику, попередньо ввівши запит «безкоштовні файлообмінники». Відкривши сторінку файлообмінного сервісу, натисніть на кнопку «Завантажити файл». З'явиться діалогове вікно, за допомогою якого вам необхідно знайти на своєму комп'ютері потрібні фотографії. Вибравши фото, натисніть в діалоговому вікні кнопку «ОК», після чого, натисніть кнопку «Завантажити файл». Після того, як фотографії будуть закачані на ресурс, вам буде надана посилання, по якому ви завжди зможете скачати завантажені фото на ПК.
2
Розміщення фотографій в соціальних мережах і на ресурсах іншого профілю. Неважливо, чи перебуваєте ви на сторінці соціальної мережу або ж на якомусь іншому сайті, ви з легкістю можете завантажити на нього свої фото (якщо сайт передбачає подібну можливість). В соц.сети завантаження фотографій здійснюється через альбом користувача, або ж через посилання «Завантажити фото» на головній сторінці сайту. На інших ресурсах завантаження фотографій виконується через особистий кабінет користувача. Принцип розміщення фото абсолютно ідентичний завантаженні фотографій на файлообмінник - ви вибираєте фото на своєму ПК і завантажуєте його на сервер.