Як поливати троянди.

Прекрасних жінок нерідко порівнюють з квітучими трояндами, аромат троянд вважається найвишуканішим і тонким у світі запахів. Роза з глибокої давнини символізує собою все найпрекрасніше, чуттєве, витончене і крихке. У багатьох садах, на безлічі підвіконь можна побачити цих цариць квіткового царства всіх кольорів і розмірів. Якщо за трояндою грамотно доглядати, вчасно і правильно поливати - вона буде радувати око і нюх своїх господарів не один рік.
Вам знадобиться
  • - троянда;
  • - відстояна протягом доби вода;
  • - лійка.
Інструкція
1
Для поливу троянд необхідно завчасно підготувати воду. Троянди не виносять холодної води. Тому потрібно налити рідину з-під крана (або ж використовувати талу або дощову - вона м'якша) і поставити на сонце не менш ніж на добу. За цей час вода добре відстоїться і нагріється до оптимальної температури.
2
Троянди не люблять занадто частого поливу. Краще поливати рідше, але дуже рясно. У фазі активного росту троянди поливають кожні 2-3 дні. В інший же час полив необхідно проводити тоді, коли висохла грунт.
3
Полив в жарку сонячну погоду чреватий опіками рослини. Тому найкраще здійснювати його в прохолодні години - рано вранці або після заходу сонця. Важливо, щоб до настання нічної темряви листя і квіти встигли підсохнути.
4
При поливі струмінь води направляють безпосередньо під рослину. Струмінь не повинна бути сильною, щоб не розмити коріння.
5
До осені полив скорочують, а до зими садові троянди припиняють поливати зовсім. Домашні ж квіти обрізають і виставляють на балкон, де поливають не частіше 1 разу на 7-10 днів. Оптимальна температура змісту троянд взимку - 5-8 градусів за Цельсієм.
Корисна порада
Троянди не переносять сухого або застояного повітря, перегріву, холодної води при поливі, залишення на стеблах зів'ялих квітів, появи шкідників і хвороб, теплу зімовку.Рози обожнюють свіже повітря, щотижневі підгодівлі, поживний грунт і багато світла.