Як приготувати ніжне м'ясо в духовці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Великі шматки запеченого м'яса - відмінний вибір для зайнятих кухарів, оскільки м'ясо можна поставити в духовку, і воно не вимагає великої кількості уваги. Проблема в тому, що дуже легко перетримати м'ясо, і воно стане жорстким, сухим і непіддатливим жуванню. Є кілька секретів, завдяки яким м'ясо вийде ніжним і соковитим.

1. Розігрійте духовку при температурі 150 ° С.

2. Змішайте 2 частини морської солі і 8 частин гарячої води. Перемішайте розчин їдальні або дерев'яною ложкою, щоб сіль повністю розчинилася.

3. Натріть шматок м'яса з кожного боку 1 столовою ложкою оливкової олії. Обсипте м'ясо морською сіллю і меленим чорним перцем.

4. Наповніть шприц розчином води та солі. Застроміть голку в саму товсту частину шматка м'яса і зробіть вприскування рідина.

5. Поставте решітку для запікання в жаровню, і покладіть на решітку м'ясо. Зміцніть краю решітки так, щоб решітка злегка стискала краю м'яса.

6. Накрийте жаровню алюмінієвою фольгою. Запікайте м'ясо з розрахунку 30 хвилин на 450 г, якщо ви хочете, щоб м'ясо вийшло з кров'ю, 35 хвилин - щоб воно було соковитим, 40 хвилин - для середнього ступеня прожарювання. Не готуйте м'ясо довше цього часу, якщо хочете, щоб воно залишалося ніжним.

7. Дістаньте жаровню з духовки і залиште на 15 хвилин, після чого наріжте скибочками і подавайте на стіл.