Як розблокувати картку в фотоапараті. чому фотоапарат блокує карту пам'яті.

Карта пам'яті фотоапарата, або флеш-карта - тонка пластинка, сховище знятих зображень. Існують карти з об'ємом пам'яті від 32 МБ до 32 ГБ і вище. У пристрої карти існує механізм блокування, що перешкоджає запису нових зображень і копіюванню старих. Зняти блокування потрібно за допомогою спеціального важеля на самій карті.
Інструкція
1
Дістаньте карту з фотоапарата. Зверніть увагу на бічні площини. На одному з них розташований маленький важіль, на зразок того, що відзначений на ілюстрації.
2
У заблокованої картки важіль знаходиться в положенні "Lock" («Блокування»). Натисніть його вздовж карти вгору або вниз для зміни становища.
3
Карта пам'яті розблокована. Вставте її назад у фотоапарат і продовжите роботу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xk5DBH783QY
Буває нестерпно шкода, коли виграшний кадр неможливо відобразити через те, що фотоапарат раз за разом видає повідомлення про те, що MicroSD-карта заблокована. Як же розблокувати карту і знову почати фотографувати?
Інструкція
1
На картах MicroSD є перемикач блокування від запису. Знайти його можна на верхній грані карти. Вийміть карту із слота фотоапарат а. Перемикач потрібно перевести у верхнє положення і потім обережно вставити карту назад у слот фотоапарат а. Нерідко буває так, що від надмірно різких рухів перемикач ставиться на блокування. Тому будьте акуратні при установці карти.
2
Якщо інформація, яка вже є на карті, вам вже не потрібна (наприклад, ви вже перенесли її в пам'ять ПК), отформатируйте карту. Підключіть через USB-порт фотоапарат до комп'ютера, відкрийте «Мій комп'ютер» і виберіть "Форматувати". Після цього вставте карту в фотоапарат .
3
Якщо інформація, яка вже є на карті, все ще потрібна вам, придбайте кард-рідер. Встановіть в нього карту і підключіть його через USB-порт до комп'ютера. За допомогою цього пристрою ви зможете витягти всі необхідні файли і перенести їх в пам'ять свого комп'ютера і тільки потім відформатувати карту.
4
Якщо комп'ютер або кард-рідер «не бачать» карту MicroSD або видає повідомлення про те, що форматування неможливо, використовуйте програму-анлокер. Таких програм в інтернеті дуже багато. Зверніть увагу: такі програми не повинні бути платними. Якщо вас просять надіслати платне смс або перевести певну суму на рахунок або електронний гаманець, закрийте цю сторінку.
5
Візьміть керівництво користувача до вашого фотоапарат у і прочитайте розділ «Повідомлення про помилки» (або подібному). Зазвичай у переліку помилок, причин, що їх викликають, і методів їх усунення є і «Блокування картки» або «Блокування фотоапарат а».
6
Якщо ви зберегли слот-упаковку від карти MicroSD, уважно огляньте його. Деякі виробники вказують на упаковці пароль доступу до картки.