Як поміняти електролічильник. Як поміняти свідчення.

Самостійна заміна приладу обліку без узгодження з компанією, що поставляє електроенергію, строго заборонена. Старий прилад обліку не можна знімати без дозволяючого документа на установку нового приладу. Купити новий лічильник ви можете самостійно, але він повинен бути зареєстрований у державному реєстрі як прилад, який пройшов сертифікацію і отримав дозвіл до використання для обліку енергоспоживання на території Російської Федерації.
Інструкція
1
Підберіть і купите лічильник, який відповідає вашим потребам. Можна встановлювати прилади з одним тарифом, двома тарифами і багатотарифні, головне, щоб прилад значився в Держреєстрі незалежно від його моделі.
2
Напишіть заяву в організацію, з якою у вас укладений договір на поставку електроенергії. Вам видадуть дозволяючий документ на заміну старого приладу на новий лічильник.
3
Краще якщо ви домовитеся з фахівцями з даної компанії і вам встановлять новий лічильник за всіма правилами і вимогам і відразу опломбують і складуть акт на введення в експлуатацію нового приладу з дозволом на його використання.
4
Якщо ви хочете самостійно встановити лічильник, то це допускається при дотриманні всіх правил установки. Прилад повинен бути закріплений на спеціальній підставці, перебувати на доступній висоті і в доступному місці для перевірки Енергонагляду в будь-який час.
5
Після установки лічильника запросіть представника з енергетичної компанії поставляє електроенергію для перевірки правильності встановлення та підключення і для опломбування лічильника. Представник компанії складе акт про введення приладу в експлуатацію з дозволом почати його використовувати.
6
Якщо раніше у вас стояв однотарифний прилад обліку, а встановили ви двохтарифний або багатотарифний, то в абонентському відділі енергозбуту переукласти договір про оплату електроенергії за іншими тарифами. Договір зарезервуйте у представника ЖЕУ.