Як садити траву.

Газонна трава має ряд позитивних властивостей, тому її все частіше можна зустріти на присадибних ділянках. Вона відмінно виглядає і на ній зручно грати дітям, а також такий вид трави позбавляє від бур'янів, які ростуть самі по собі. Видів газонної трави досить багато, вона відрізняється за своїми властивостями і довжині, але вибравши підходящий сорт можна приступити до її посадці, яку можна виробляти з початку травня до середини серпня.
Інструкція
1
Видаліть всі бур'яни на ділянці. Можете зробити це вручну або спалити небажану рослинність спеціальними препаратами, які можна купити в садівничих магазинах, в них же ви можете придбати і насіння газонної трави.
2
Розпушите очищену від бур'янів грунт або скопайте її. Можна зорати трактором, але глибина оранки повинна бути мінімальною, інакше все насіння підуть у землю. Якщо ви вирішили зорати, після розпушення ґрунту плугом дайте землі трохи ущільнитися, почекайте 2-3 дні.
3
Розсипте насіння в підготовлений грунт. Витрата повинен бути приблизно таким же, як зазначено на упаковці. Гущі сіяти не потрібно, ефект буде однаковий. Ви можете посадити траву суцільним килимом або заздалегідь запланованим малюнком.
4
Утрамбуйте землю катком або просто походіть по ній. Можете змочити водою, але стежте, щоб насіння не розмилися, інакше газон вийде нерівним.
5
Поливайте посаджену траву в міру необхідності. Не допускайте пересихання землі. Якщо йдуть дощі, то полив не потрібно. В період стояння сухої та спекотної погоди поливайте газон щоденно, інакше він придбає жовтуватий колір.
6
Коли трава досягне високого зросту, подстригите її газонокосаркою або звичайною косою. Скошену частину трави приберіть граблями і викиньте. Якщо у вас є сільськогосподарські тварини, то вони із задоволенням з'їдять її.
7
Якщо місцями утворюються бур'яни, обов'язково виривайте їх з коренем. Але таке явище буває лише в перші роки росту газону, потім трава не дає їм рости через щільною кореневої системи, яка утворює килим.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RE3KkV_tvKk
Кішки наші живуть в міських квартирах, тому вони не мають прямої можливості харчуватися травою. А між тим, ця трава дуже для них корисна. Слід вирощувати вдома спеціальну траву для кішок або хоча б пшеницю, ячмінь, овес. Також можна посадити в горщик дерен, викопаний із землею. Про те, як садити траву для кішок і для чого трава їм потрібна дізнаєтеся з цієї статті.
Інструкція
1
Рослини забезпечують поповнення котячого організму вітамінами і викликають блювотний рефлекс. Ви не лякайтеся, адже для кішки є цілком звичайною справою зригування неперетравленої їжі і грудочок шерсті. Так кішки звільняють свій шлунок від зайвого. В траві тварина постійно потребує. Але потреба ця не настільки велика, щоб висаджувати спеціально для цього будинку цілий город.
2
Трава особливо необхідна тим кішкам, які живуть в квартирі безвилазно, для гарного їхнього самопочуття.
3
Улюбленою котячої травою є молодий овес. Паростки свіжої трави особливо корисні в зимовий час, як поліпшується самопочуття вітамінна харчова добавка для тварини. Вона містить вітаміни групи B. Можна купити траву для кішок в магазині вже пророщеної, а можна виростити її самим. До речі, якщо ви збираєтеся купити траву в магазині, знайте - вона недорого коштує (всього близько 30 рублів).
4
Все ж, якщо ви хочете садити траву для кішок самі, купіть пакетик «Трави для кішок - овес» (50 грам) або овес «Чіка» (300 грам).
5
Візьміть невисокий горщик або пластмасову баночку наповніть обрану ємність землею, а зверху посипте насіння. Зверху насіння присипте землею (приблизно 1-2 см землі) і полийте свої посіви.
6
Через деякий час потрібно буде утрамбувати землю в горщику, щоб кішка потім не витягла пагони разом з корінням при поїданні травички. У перший час тримаєте горщик під банкою або тримайте його накритим поліетиленовою плівкою. Це допоможе зберегти вологу, і котяча трава буде швидше рости.
7
Коли нове вітамінне ласощі для вашої кішки підросте, зніміть банку (плівку). Постежите за кішкою. Якщо вона добре їсть траву, можна спорудити для неї цілу теплицю, посадивши кілька горщиків з травою. Раз в тиждень сійте траву для кішок. Цього часу цілком вистачає для того, щоб кішка «покінчила» з черговою порцією трави.
Корисна порада
Зірвана трава кішку цікавити не буде. Така трава швидко сохне. Але не намагайтеся переводити кішку на вегетаріанське харчування. Вона ж м'ясоїдних, а такі спроби можуть привести до важкого захворювання або навіть смерті тварини.