Як відключити апаратне прискорення. апаратне прискорення Як відключити.

Всі сучасні відеоадаптери оснащені такою корисною функцією, як можливість апаратного прискорення відображення графіки на екрані дисплея комп'ютера. Тільки завдяки наявності можливості апаратного прискорення динамічні ігри та пакети 3D-моделювання здатні радувати користувача найвищою деталізацією і опрацюванням картинки, візуальними спецефектами в режимі реального часу і іншими достоїнствами, що стали звичними і практично обов'язковими для будь потужної комп'ютерної системи.

Проте в деяких випадках може знадобитися відключити апаратне прискорення. Як правило, так відбувається при конфлікті цієї функції з тією чи іншою програмою або грою, приводящем до збоїв і помилок в відображенні графіки або програванні відео. Розглянемо процес відключення апаратного прискорення по кроках.

В Windows XP:

  1. Відкрийте властивості екрану. Це можна зробити через Панель управління, або просто клацнувши правою кнопкою миші по будь-якому місцю робочого столу, вільному від вікон і значків, і вибравши пункт контекстного меню «Властивості».
  2. У вікні настройки дисплея перейдіть на закладку «Параметри» і натисніть кнопку «Додатково».
  3. У вікні властивостей відеокарти перейдіть на вкладку «Діагностика».
  4. Пересуньте движок «Прискорення» в крайню ліву позицію («ні») і натисніть «Застосувати» або «Ок». Апаратне прискорення відключено. Зміни вступлять в силу після перезавантаження системи.

В Windows 7:

  1. Відкрийте Панель управління (Пуск - Панель управління).
  2. Знайдіть і відкрийте елемент «Екран ».
  3. У лівій частині вікна клацніть по посиланню« Налаштування параметрів екрану ».
  4. У вікні, натисніть на посилання« Додаткові параметри ».
  5. Перейдіть на вкладку« Діагностика »і натисніть кнопку« Змінити параметри ».
  6. У вікні пересуньте движок в крайнє ліве положення (« ні ») і натисніть" Ок ". Якщо UAC включений, доведеться підтвердити, що зміни санкціоновані користувачем. Апаратне прискорення відключено. Зміни вступлять в силу після перезавантаження системи.

В Windows 7 в деяких випадках кнопка «Змінити параметри» буде неактивна. В цьому випадку відключити апаратне прискорення неможливо, так як відеокарта і її драйвер не підтримують маніпуляції апаратним прискоренням.

Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WFYgixoacAs