Як відключити відеокарту в біос.

Коли ми говоримо «відеокарта», то, як правило, маємо на увазі окрему плату, яка відповідає в комп'ютері за побудову зображення. Але є ще один тип відеоадаптерів, які називаються вбудованими або інтегрованими, і у вигляді окремого пристрою вони не існують. Ці адаптери є частиною материнської плати і фізично витягти їх з комп'ютера неможливо. При установці ж окремої відеокарти вбудований адаптер необхідно відключити.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, відеокарта, початкові навички роботи з комп'ютером
Інструкція
1
Зайдіть в BIOS материнської плати. Для цього потрібно відразу після включення або перезавантаження комп'ютера натиснути на клавішу входу в BIOS. Залежно від моделі материнської плати це можуть бути клавіші F1, F2 або клавіша Delete. Яка саме з них, підкаже сам BIOS. На екрані з логотипом материнської плати буде підказка, щось на кшталт «Press F1 to enter Setup», що в перекладі означає «натисніть F1, щоб зайти в меню налаштувань».
2
Знайдіть вкладку меню «Налаштування інтегрованого обладнання». Як правило, в її англійському назві є слово «integrated», наприклад, вкладка може називатися "integrated peripherals".
3
Один з пунктів меню в цій вкладці називається «Onboard devices». Зайдіть в нього. Одна з рядків підміню виглядатиме як «Onboard video», або «Onboard GPU», або «Onboard graphic» залежно від моделі материнської плати.
4
Виберіть цей рядок і натисніть "Enter". В випав списку виберіть варіант «Disable». Вбудований адаптер вимкнений. Щоб зберегти зміни в BIOS, необхідно в меню «Exit» вибрати пункт «Save and Exit», що в перекладі на російську означає "Зберегти та Вихід".