Як очистити золото в домашніх умовах.

Золото - це благородний і довговічний метал, який передається у спадок. У ньому виражена і матеріальна цінність, і душа людини. Ювелірні прикраси з золота під час носіння забруднюються, тьмяніють і втрачають свій первинний вигляд. Але, щоб цього не допустити, необхідний регулярний догляд. Не всі знають, як очистити золото, не виходячи з дому, щоб воно продовжувало радувати свого власника.
Вам знадобиться
  • Цукровий пісок або нашатирний спирт, пральний порошок або губна помада.
Інструкція
1
Розмішайте 2-3 чайних ложки цукрового піску в склянці теплої води. Залиште в цьому розчині золоті прикраси на 10-12 годин. Вийміть вироби, промийте водою і протріть м'якою ганчіркою. Цей спосіб надає прикрасам блиск, але не позбавляє їх від забруднень.
2
Додайте 5-7 крапель нашатирного спирту (трохи рідкого мила) на склянку води і витримайте золоті прикраси в цьому розчині 1:00. Після чого Очистіть важкодоступні місця ватною паличкою, промийте водою і протріть вироби м'якою ганчіркою.
3
Розчиніть в склянці гарячої води одну чайну ложку прального порошку, помістіть в отриманий розчин прикраси на одну годину. Потім промийте їх водою і протріть м'якою ганчіркою.
4
Надайте блиск золотим прикрасам за допомогою губної помади. Вона грає роль найніжнішого абразиву, який ефективно видаляє забруднення і «чорноту». Нанесіть помаду тонким шаром на ганчірочку і акуратно відполіруйте золото. Аналогічно можна використовувати зубний порошок.
5
При сильних забрудненнях допоможе розчин з 1 ч.л. нашатирного спирту, перекису водню і? ч.л. прального порошку, розбавлених в склянці води. Помістіть прикраси в скляну банку, залийте їх розчином і залиште на 5-10 хв при закритій кришці. Після закінчення часу добре струсіть банку, витягніть прикраси та помийте їх водою.
6
Доведіть до кипіння 2 склянки води (в алюмінієвій ємності) і додайте туди одну столову ложку соди. Остудіть розчин, помістіть в нього золоті прикраси на одну годину. Після закінчення часу вийміть вироби і промийте їх водою.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Hm3xG4xTxDE