Як бути щасливою, і що потрібно для цього.

Ви колись не помічали, що як тільки ви відчули себе нещасною, то всі неприємності відразу починаються, як ніби вони тільки цього й чекали? Ви просто не встигаєте отямитися, як вони слідують одна за одною, буквально заганяючи вас в депресію. Ви повинні знати, що, якщо ви не можете вплинути на якусь подію, то ви можете змінити своє ставлення до нього. Вам необхідно стати щасливою і для цього потрібно змінити себе.
Інструкція
1
Перше, що ви повинні зробити, це сісти і спокійніше подумати, чому ви відчуваєте себе нещасною. Знайдіть все, що вас не влаштовує у своїй зовнішності, особистого життя, роботі. Складіть список і запишіть його на папері.
2
Якщо причина в тому, що у вас пара кілограм на боках, завеликий ніс або некрасиві вуха - це дурниця, все можна виправити. Напишіть біля кожного пункту спосіб усунення причини нещастя - похід в тренажерний зал, умілий макіяж і зміна зачіски.
3
Якщо вас зробила нещасної нерозділене кохання або зрада близької подруги, то подумайте про те, що почуття любові прекрасно саме по собі. Порадійте тому, що ви здатні на такі сильні почуття і скажіть собі, що зустріч з вашою долею ще попереду. А зрада - це навіть добре, що воно сталося зараз, а не потім, коли ви б довірилися своїй подрузі ще більше. Поставтеся до таких неприємностей як до життєвої загартуванню і скажіть життя за це «спасибі».
4
В тому випадку, якщо вас робить нещасною ваша робота, де у вас нічого не виходить і ви постійно чуєте одні нарікання, то і тут все можна виправити. Зазвичай, не хочеться займатися тією роботою, яка не цікава. Якщо ви не можете її змінити, поміняйте ставлення до неї. Переглянете свої погляди на неї, дізнайтеся тонкощі і проявіть інтерес. Знайдіть нестандартні рішення та підходи до тих завдань, які ви виконуєте на роботі. Ні нецікавою роботи, є небажання її робити.
5
Перестаньте страждати і жаліти себе. Навчіться цінувати те, що ви маєте, і ви зрозумієте, що ви - справжня щасливиця! У вас є рідні та близькі люди, друзі. Ви можете знайти собі цікаве хобі чи заняття, яке вам подобається, ви можете подорожувати, читати книги і спілкуватися з іншими людьми. А цього вже досить для щастя.