Як підібрати бороду. борода і вуса Як підібрати.

Борода з вусами зараз зовсім не є обов'язковими атрибутами професії і стани, як це було ще за часів царської Росії. Форми тепер стали набагато витонченішими. За допомогою умеючи оформленої рослинності на обличчі порою самовиражається молодь. І навряд чи хто буде заперечувати, що грамотно підібрані форми вусів і бороди можуть успішно замаскувати шрами і інші недоліки особи. Сподіваємося, що наші поради, викладені вище, допоможуть вам зробити це правильно.
Інструкція
1
Низькорослим чоловікам варто подумати, чи потрібна їм взагалі борода чи ні. Якщо ви твердо вирішили, що ви будете її носити, постарайтеся обійтися символічною необ'ємний борідкою. Масивним же і високим чоловікам рекомендується густа борода, яка візуально збільшить голову і зробить більш гармонійними пропорції тіла.
2
Аналогічний ефект візуального зменшення або збільшення пропорцій можна спостерігати також в залежності від кольору волосся. Брюнетам краще обмежитися не надто солідною рослинністю, а ось блондинам рекомендується носити більш густі і широкі бороди.
3
Трикутна особа піддається візуальному корегуванню за допомогою округлої і широкої борідки. У круглолицих і полнощекіх чоловіків є можливість візуально витягнути особа з трапецієподібної і незграбною бородою. Також можна з цією метою використовувати вуса з кінчиками, спрямованими вниз.
4
Довгий вузький ніс зорово можна змінити вузькими короткими вусиками «щіточкою», як би прочертивши горизонтальну лінію на обличчі. Якщо ж ваш ніс, навпаки, великий, масивний, увагу від нього з успіхом відвернуть густі пишні вуса. Повні губи можна спробувати прикрити за допомогою довгих вусів. Правда, краще все-таки не відрощувати сильно довгі і великі вуса. Варто подумати про гігієну.
5
Видів оформлення та форм вусів і борід настільки багато, що описати всі можливі варіанти в одній статті неможливо. Вирішувати, яка рослинність на обличчі вас влаштує, звичайно, ви будете самі. Однак незайвим буде дізнатися думку вашої коханої або хоча б хорошою подруги. Бути може, жіноча думка сподобається і вам.