Як вішати правильно підкову на щастя. Як правильно повісити підкову на щастя.

У різних країнах підкова вважається оберегом і символом удачі. Розмістивши підкову над вхідними дверима, ви не просто привернете в будинок удачу, але і вбережете своє житло від підступів темних сил.
Вам знадобиться
  • Підкова, віра в чудо
Інструкція
1
Підкова здавна вважалася талісманом, що приносить щастя і удачу. Дане повір'я виникло не на порожньому місці - вважається, що вперше знайдена підкова стала символом щастя в Стародавньому Єгипті. Коней, яких запрягали у вози фараонів, підковували золотими підковами. Але матеріал підкови не робив міцніше кріплення - рано чи пізно підкови залишалися в пилу дороги. Зрозуміло, знахідка золотий підкови ставала счастьем.Однако в Стародавній Русі були свої підстави вважати підкову символом прийдешнього щастя і оберегом від бід і нечистої сили. Справа в тому, що всі підкови виходили з-під молота ковалів, завжди вважалися борцями з нечистої сили. Крім цього, підкова пов'язана з конем, вірним помічником селянина і війна. Підкови були дорогими, тому селянин, який знайшов підкову, по праву міг вважати себе щасливим - цінну знахідку можна було продати того ж самому ковалю або принести додому як оберега.
2
Для того щоб підкова приносила в дім щастя, її необхідно підвісити над вхідними дверима ріжками вгору. Такий стан дозволяє позитивної енергетиці "затриматися" в будинку. Крім цього, підкова, прибита в вигляді "чаші", оберігає дім від підступів зла.
3
Якщо прибити підкову над дверима ріжками вниз, то цей оберіг почне залучати благополуччя. Для того щоб нейтралізувати негативну дію геопатогенних зон, підкову потрібно помістити над дверима всередині приміщення або в узголів'я ліжка. При цьому підкова може бути сувенірної.
4
Для того щоб підкова приваблювала в будинок матеріальне благополуччя, потрібно здійснити наступний обряд: дочекайтеся повного місяця і покладіть підкову на підвіконня ріжками в будинок. В ідеалі місяць повинна висвітлити подкову.Еслі в будинку квіти не дуже добре ростуть і рідко радують цвітінням, помістіть поряд з ними підкову.
Зверніть увагу
По фен-шую підкову потрібно вішати кінцями вниз.
Корисна порада
Для того щоб удача супроводжувала автолюбителя, підкову можна розмістити в автомобілі.