Як випрямити кучеряве волосся.

Якщо ви мрієте про прямі й гладких волоссі, але про природи є володаркою хвилястих або навіть кучерявого, вам явно варто ознайомитися з деякими правилами, за допомогою яких ви зробите прямими навіть неслухняні волосся . Приступимо!
Інструкція
1
Для волосся, щоб залишатися прямими і гладкими, вельми важливо зволоження. Тому перед кожною укладанням вам варто мити голову із зволожуючим шампунем і кондиціонером. Це, по-перше, захистить волосся від пересушування під час наступних термічних обробок феном або праскою, а по-друге, утяжелит і наситить вологою структуру волоса.
2
Не варто випрямляти зовсім мокрі волосся , вони повинні бути трохи вологими. Якщо ви плануєте користуватися щіткою-гребінцем і феном, то волосся можуть стати сухими і ламкими від кількості вологи, що випаровується! А утюжок в такому випадку просто "не спрацює". Тому після миття обертаємо голову махровим рушником приблизно на 10-15 хвилин, під час яких волога буде активно вбиратися.
3
Які засоби варто вживати для випрямлення волосся? Найкраще себе зарекомендували сироватки і різноманітні спреї. Муси і пінки часто не забезпечують хорошого результату через свою текстури, вони частенько склеюють і обтяжують волосся .
4
Отже, на трохи вологе волосся наносимо спрей або сироватку, розподіляючи по всій довжині. Потім беремо гребінець з досить рідкісними зубчиками і розділяє волосся на пасма.
5
Як ви збираєтеся випрямляти кучері? Найбільш популярні способи - за допомогою фена та спеціальної круглої щітки, а також спецмулистих праску для волосся. У першому випадку вам варто накрутити кожне пасмо на щітку і як би повільно і ретельно витягати її під гарячим струменем фена. Якщо ви правильно виберете гребінець (а звернути вашу увагу варто на щітки з натурального ворсу, так як вони не ушкоджують структуру волоса, а полірують її), то шкоди волоссю майже не принесете. Які найпоширеніші помилки при випрямленні волосся таким чином? Не варто сушити волосся "вполотно", направляючи струмінь занадто близько до волосся, від цього вони досить сильно псуються і висушуються, втрачаючи всю вологу. Між феном і пасмом повинно бути не менше 10 сантиметрів.
6
Після того, як ви висушили і випрямили кожне пасмо, є сенс ще раз скропити волосся зволожуючим випрямляючим спреєм, дати висохнути остаточно і зафіксувати лаком.
7
А тепер про прасування. По-перше, буде добре, якщо ви не пошкодуєте грошей на якісний праску з керамічним покриттям. Такі прасування коштують дорожче, але при цьому практично не впливають на структуру волоса і набагато менше висушують їх. Перепалити волосся таким праскою практично неможливо. Те ж саме стосується і прасок в функцією вибору температури - ви можете вибрати відповідну саме вам, щоб домогтися потрібного результату в залежності від особливостей і товщини вашого волосся.
8
Волосся перед випрямленням праскою повинні бути практично сухими, розділеними на пасма і обробленими засобом для укладки. Кожне пасмо потрібно витягати від коренів до кінчиків, при цьому не залишаючи утюжок надовго - таким чином волога сильно випаровується, і волосся стають неслухняними і пересушеними. В чому перевага випрямлення волосся саме таким способом? По-перше, результат - волосся дійсно виглядають дуже гладкими і прямими, часто вони набувають привабливий блиск. Але ефект від такого випрямлення дуже короткочасний, і після першого миття волосся приймають свій колишній вигляд. Виходить, що випрямляти їх потрібно весь час і саме таким способом. При випрямленні волосся за допомогою фена ви як би поступово змінюєте і поліруете структуру волоса.