Як посадити драцену. драцена Як посадити.

Драцена - красиве екзотична рослина, але воно відмінно приживається в наших квартирах. Драцена вважається одним із самих невибагливих кімнатних рослин, вона виносить сухе повітря, недостатню освітленість, протяги. І все ж краще садити і вирощувати драцену за всіма правилами.
Інструкція
1
Якщо ви купили драцену в горщику, то її треба пересадити в трохи більший горщик, не руйнуючи земляного кома. Візьміть горщик для посадки, насипте в нього трохи дренажу - керамзиту або гравію. Поставте драцену , вийняту з старого горщика разом із земляною грудкою, і підсипте грунтової суміші для пальм або землі, приготовленої самостійно (рівні частини торфу, перегною, піску, дернової і листової землі).
2
Буває, що драцена продається не у вигляді дорослої рослини, а у вигляді товстого держака. Обережно видаліть з держака нанесений на нього парафін, зачистите нижню частину ножем і поставте відросток в банку з водою. Шар води повинен бути 2-3 см, банку краще поставити в тепле місце і додати у воду будь корнеобразователь, наприклад, Корневин. Коли на черешку з'являться паростки. Його можна укоренити в субстрат для пальм або приготовану землю, для початку зверху накривши банкою або прозорим поліетиленом.
3
Тримайте горщик з драценою під розсіяними сонячними променями, після висихання землі поливайте. Через місяць після вкорінення зробіть першу підгодівлю органічними добривами. Потім підгодовуйте постійно - 1 раз в 2-3 тижні. Спочатку вносите органічні добрива, а з середини літа і до кінця осені - мінеральні. Підгодовувати треба на вологу землю. Обприскуйте листя драцени. Раз на рік пересаджуйте її в трохи більший горщик.