Як отримати білий колір волосся. Як швидко отримати білий відтінок волосся.

Дівчина зі світлими волоссям виглядає легкою і невинної, білий колір надає свіжість і молодість. Багато чоловіків буквально божеволіють від блондинок. У багатьох дівчат світле волосся з народження, а ось власницям темного волосся, щоб отримати білий колір , потрібно постаратися.
Вам знадобиться
  • Відвідування перукарні, консультація у майстра.
Інструкція
1
Якщо колір волосся світлий, а хочеться, щоб він був саме білим, достатньо забарвитися фарбою на кілька тонів вище. Жінкам, які мають світлий колір волосся, набагато легше стати володаркою шевелюри білого колір а.
2
Якщо ж природний колір жінки - темний, то буде набагато важче отримати даний відтінок. В такому випадку, необхідно звернутися в салон або перукарню до фахівця, якому дійсно довіряєш. Перукарі використовують професійні фарби, які щадять волосся. Адже фарбування в білий колір , часто відбувається з перекисом водню, а з нею потрібно бути обережною. Головне - не спалити волосся, інакше вийде жовтуватий колір , і волосся буде сухим і ламким, схожі на солому.
3
Після процедури знебарвлення, необхідно користуватися різними кондиціонерами, щоб відновити структуру волосся. Взагалі, щоб стати блондинкою, потрібно мати достатньо здорове волосся, адже це дуже великий стрес для них.
4
Проблема, з якою постійно стикається кожна фарбована блондинка - це відростають коріння волосся, їх постійно потрібно підфарбовувати. В іншому випадку, волосся буде виглядати недоглянутими і вульгарними.
5
Також, важливо враховувати свій колір шкіри. Адже білий колір йде не всім, він може старити жінку, а може молодий. Тому, перед прийняттям рішення стати блондинкою, потрібно ретельно зважити всі мінуси і плюси такого фарбування.
Корисна порада
Відразу з брюнетки в блондинку перетворитися неможливо, необхідно багаторазове фарбування волосся, щоб домогтися ідеально білого відтінку.