Як зробити обличчя засмагле.

Золотистий і рівний загар виглядає надзвичайно привабливо, але часто особа виглядає на тон-два світліше всього іншого тіла. Виною цьому і особливості догляду, і часте відлущування. Ознайомимося з кількома секретами, які допоможуть зробити ваше особа більш засмаглим.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно визначитися з відтінком тонального крему. Вельми часто дівчата вирішують цю проблему надто просто - купують основу і крем набагато темніше свого відтінку шкіри. І помиляються - адже в тому, наскільки засмаглим виглядатиме ваше особа , беруть участь додаткові засоби (пудри, бронзатори), а ось крем повинен бути натурального, теплого відтінку, практично не відрізняється від вашого кольору шкіри.
2
Після нанесення і ретельного розтушовування крему (а робити це набагато краще за допомогою спеціальних спонжей), можна приступати і до безпосереднього доданню шкірі засмаглого відпочившого виду. Які засоби є у вас на полиці? Для того, щоб красиво підкреслити вилиці і надати шкірі скульптурний рельєф, добре б обзавестися м'якою і якісної пудрою в кульках і з бронзовим відливом. Текстура такої пудри повинна бути дуже м'якою, лягати рівно і не обсипатися. Можна знайти пудру з кульками різних відтінків - від пастельно-бежевих до коричнево-бронзових, так що ви можете створювати зовсім різні ефекти, залежно від ступеня Засмаглі шкіри.
3
Іноді цілком розумно застосовувати автозагар для тіла, правда, до його вибору варто поставитися досить відповідально. Він ні в якому разі не повинен бути липким, дуже темним, і призначений він повинен бути саме для особи. Автозагар для тіла набагато важче, він забиває пори обличчя і часто виглядає просто неакуратно. Перед процедурою нанесення автозасмаги вам варто добре отшелушить шкіру м'яким скрабом (це чи не найважливіша процедура, так як текстура вашої шкіри повинна бути рівномірною і позбавленою від відмерлих лусочок).
4
Потім на особа необхідно нанести зволожуючий крем, правда, він повинен бути без барвників та ароматизаторів. Наносити його потрібно тонким шаром, приділяючи особливу увагу сухим ділянкам шкіри, так як в більшості випадків загар проявляється там набагато яскравіше.
5
А тепер тонким шаром варто нанести або розпорошити сам автозагар, після чого швидко розподілити його по обличчю і дати вбратися. Не варто особливо старатися з розтиранням, достатньо просто дати складом добре вбратися.