Як зробити антену з пивних банок. Як зробити тв антену з двох алюмінієвих банок.

Незважаючи на те, що кабельне телебачення в останні десятиліття стало дуже популярним, багато хто воліє ловити передачі з ефіру. Для цього потрібна хороша антена, яка часом коштує досить дорого. Але антену можна зробити і самим, при цьому якість прийому буде не гірше. Саморобні антени особливо потрібні в будинках, де якість прийому дуже погане або телевізор взагалі відмовляється що-небудь приймати на магазинну антену.
Вам знадобиться
  • 2 пивні банки
  • палиця довжиною 30 - 50 см
  • кабель
  • антенний штекер
  • скотч
  • 2 самореза
  • викрутка
Інструкція
1
Знайдіть середину палиці і позначте її. На рівній відстані від середини покладіть пивні банки верхніми частинами один до одного і щільно примотати їх скотчем. Відстань між ними повинна бути не менше 75 мм. В верхівки банок вкрутите саморізи.
2
Відріжте шматок кабелю довжиною 3-4 м. На тому кінці кабелю, де немає штекера, надріжте верхній захисний шар. Зніміть його приблизно на 10 см від краю. Сріблястий шар закрутіть так, щоб вийшло відгалуження від серцевини. На серцевині є ще середній захисний шар, який необхідно зрізати на 1 см від краю. Якщо у вас немає спеціального телевізійного кабелю, нічого страшного. Точно так же зріжте верхній шар і зачистите кінці дроту.
3
Роз'єднайте пучки дроту та прикрутіть до саморізами. Якщо у вас спеціальний телевізійний кабель, до одній банці прикрутите серцевину кабелю, а до іншої - сріблясту екранівку. Краще прикручувати кабель до ключів, але це не обов'язково.
4
Примотати кабель до палиці. Це не обов'язково, але краще, щоб антена не розвалилася в самий відповідальний момент. Тому примотували потрібно досить щільно.
5
Увіткніть штекер в телевізор по пройдіть з антеною по квартирі. Визначте найбільш підходяще місце і закріпіть антену.
Зверніть увагу
Палка повинна бути дерев'яна. Алюмінієві та титанові лижні палиці НЕ подойдут.В якості антени можна використовувати і просто шматок металевого дроту. Чим довша він буде - тим краще. Кінці кабелю можна припаяти. Це поліпшить якість зображення.
Корисна порада
Замість палиці можна взяти, наприклад, дерев'яну вішалку. Особливо есліБанкі краще брати літрові, але можна і 0,75, 0,5 і навіть 0,33. Банки необхідно акуратно розкрити, не відриваючи ключів. . Чим крупніше банку - тим більше каналів ви зможете ловити. Банки необхідно як слід вимити і висушити. Замість скотча можна використовувати пластир або ізоляційну стрічку.