Як підключити до мережі ноутбук.

Ноутбуки вже давно поступово витісняють персональні комп'ютери настільного типу. Їх мобільність дає їм вагому перевагу перед громіздкими системними блоками та моніторами. І природно, кожен користувач ноутбука рано чи пізно хоче підключити його до локальної мережі або інтернету. Вбудовані Wi-Fi і Bluetooth модеми значно полегшують нам це завдання. Наявність мережевого кабелю, що стирчить з ноутбука, сильно заважає його переміщенню навіть всередині квартири, не кажучи вже про вихід за її межі. Отже, вельми корисно знати про інші способи підключення ноутбука до локальної мережі і інтернету.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi роутер
  • Мережевий кабель
Інструкція
1
Найпростіший спосіб підключення ноутбука до локальної мережі і інтернету - придбання і настройка Wi-Fi роутера. Фірма-виробник може бути практично будь-хто. Врахуйте лише той факт, що не всі роутери стабільно працюють під новою операційною системою Windows 7.
2
Встановіть драйвери і програмне забезпечення, що надаються в комплекті з Wi-Fi роутером. Підключіть ноутбук до роутера за допомогою мережевого кабелю таким чином: один кінець кабелю в мережеву карту ноутбука, а другий - в WAN-порт на роутері. Відкрийте ваш браузер і наберіть в адресному рядку//192.168.0.1. У більшості випадків відкриється сторінка управління настройками роутера. Якщо цього не сталося - подивіться інструкцію до роутера і введіть потрібну адресу.
3
На жаль, універсального методу настройки роутера не існує. Запам'ятайте основні моменти, які вам знадобляться для програмування роутера. 1. Точка доступу в інтернет у роутера повинна збігатися з точкою доступу стандартного кабельного подключенія.2. Серед способів шифрування даних краще вибрати WPA2, якщо такий підтримує ваш роутер і ноутбук. В іншому випадку використовуйте WPA або WEP.3. Обов'язково встановіть пароль на ваш роутер. Це дозволить уникнути злому і подальших проблем, пов'язаних з ним.
Корисна порада
Купуючи роутер, переконайтеся, що його характеристики збігаються з можливостями ноутбука. Використовуйте тільки складні паролі.