Як роздрукувати візитки. зробити самому візитку і роздрукувати.

Візитка - це атрибут успішної ділової людини. Тепер, коли знайти контактну інформацію, що стосується будь-кого, легко можна у всесвітній павутині, стає очевидно, що візитка - це не просто контактна інформація. Візитна картка - це інструмент, за допомогою якого можна справити хороше враження на інтереси людини. Відому приказку «по одягу зустрічають - по розуму проводжають» можна віднести і до візитці. Грамотно зроблена візитна картка - прекрасний засіб для ефективного встановлення контактів.
Вам знадобиться
  • щільний папір або картон, принтер
Інструкція
1
Для початку потрібно купити папір. Вона повинна бути щільною і матовою. Оптимальний варіант щільності - від 250 до 300 грам на квадратний метр. Продається спеціальний папір для візиток.
2
Є всілякі способи роздрукувати візитки . Один з найбільш простих і доступних кожному - зробити візитку в Microsoft Word. Для цього в порожній документ Word додаємо таблицю.
3
Оберіть в параметрах таблиці в графі "висота": 5 см, в графі "ширина": 9 см. Це потрібно для того, щоб ваша візитка мала стандартні розміри, щоб ваші співрозмовники могли покласти їх в стандартну візитницю. Краю таблиці зробіть світлими, щоб вони були майже непомітні, але в теж час було зручно розрізати візитки .
4
В клітинку таблиці введіть необхідний текст. Це, як правило, ім'я, контактна інформація та посаду. Урізноманітнити вашу візитку може рисунок, але його необхідно підбирати залежно від того, кольоровий або чорно-білий принтер ви використовуєте.
5
Після того, як шаблон візитки готовий, потрібно розмножити її на порожньому аркуші. Для цього ви можете скопіювати її один раз і потім вставляти (комбінацією клавіш + і + відповідно. Можна скористатися невеликою хитрістю, яка прискорить процес. Спершу скопіюйте першу візитку і вставте її в лист, потім дві, потім чотири і так далі.
6
Після того, як документ в візитками створений, переходимо до заключного етапу - роздруківці візиток. Сам процес друку не відрізняється від роздруківки звичайного текстового документа. Відправляємо завдання на друк і чекаємо, поки наші електронні версії не стануть паперовими. Залишається тільки розрізати візитки і скласти їх в візитницю.
Візитки - невід'ємний атрибут сучасної людини. Причому, якщо раніше візитками користувалися тільки бізнесмени, то в даний час візитними картками обзавелися фотографи, фітнес-тренера і багато інших. Від того, як виглядає візитна картка, і яка інформація на ній розташована, залежить враження про людину і ступеня його компетентності.
Вам знадобиться
  • - фотопапір або крейдований папір для офсетного друку;
  • - комп'ютер, з встановленою програмою CoralDraw;
  • - принтер;
  • - ваша фантазія.
Інструкція
1
Продумайте, яку інформацію ви хочете, щоб бачили партнери та клієнти. Обов'язково розмістіть свої ім'я, прізвище, по батькові, посада (або найменування послуги, які ви пропонуєте), контактну інформацію у вигляді телефону або адреси.
2
Якщо ви хочете зробити двосторонню візитку, то на лицьовому боці вкажіть дані з п.1, а на зворотному - докладнішу інформацію про вашу діяльність.
3
В програмі CoralDraw зробіть ескіз візитки. Якщо ви не володіти цією програмою, то подібну послугу замовте у дизайнера, який в ній працює. Важливо врахувати, в якій кольоровій гамі виконуватиметься візитка, і яким чином вона буде залучати клієнтів. Якщо у вашої фірми є логотип, неодмінно включите його в виріб. Прізвище, ім'я, по батькові розташуйте в середині поля візитки, а трохи нижче, використовуючи менший шрифт, посаду. Потім зробіть риску, яка відокремить основні дані, і в самому низу в кутку (неважливо в якому, правому або лівому) розмістіть контактні дані. Такий спосіб розташування інформації є найпоширенішим і зачепить увагу потенційного клієнта. Стандартний розмір візитки 90 * 50мм.
4
зверстати для друку готові макети в тій же програмі CoralDraw. Якщо ви будете друкувати на аркуші формату А4, то розташуйте 12 виробів на одному аркуші, а на А3 прибирається 24 штуки, отцентруйте і не забудьте поставити мітки різу.
5
Для друку вибирайте або папір для фотодруку (вона продається в усіх комп'ютерних магазинах), або крейдований папір для офсетного друку щільністю 300г/м3. Можете використовувати як глянсову, так і матову, але матова на дотик здається товщі, і візитки на ній виглядають більш солідно.
6
Вставте папір в принтер і запустіть візитки в друк. Якщо ви друкуєте двосторонні вироби, запустіть спочатку один лист, і обов'язково перевірте, чи збігаються особа з оборотом. Якщо не збігаються, то подивіться, по якій стороні йде зсув, і зробіть відповідні коригування в верстці.
Корисна порада
Не забувайте прибирати контур візитки під час верстки, інакше ви будете відчувати труднощі при різанні. Для того, щоб нарізати вироби, буде достатньо міток різу.