Як підвищити продажі одягу.

Компанії, зацікавлені в підвищенні росту продажів, намагаються уважно ставитися до всіх нюансів, що впливає на їх бізнес. Магазини одягу - це особлива форма ритейл-бізнесу. У цій сфері торгівлі щоб домогтися успіху, потрібно враховувати дуже багато складових. Ось декілька порад на тему як підвищити продажу одягу .
Вам знадобиться
  • Вам потрібен час, і консультація бізнес-тренера.
Інструкція
1
Виберіть гарне місце для магазину. При виборі району корисно керуватися наступними складовими. Проаналізуйте, на яку категорію покупців розрахований ваш асортимент, і чи проживають ваші потенційні покупці в даному районі. Дізнайтеся, чи є в цьому районі магазини, подібні до вашого. Чи розташовані в найближчому доступі організації публічного доступу: клуби, навчальні заклади, кінотеатри (звідки ви могли б розраховувати на додаткових клієнтів). Оцініть безпеку району.
2
Складіть бізнес-план продажів. При складанні зверніть увагу не тільки на тенденції в сфері продажів одягу , але і на загальну економічну ситуацію - макропроцеси впливають на платоспроможність населенні.
3
Проведіть вікової маркетинг свого району. Так ви зможете точніше визначити асортимент і модельний ряд товару.
4
Слідкуйте за тенденціями моди, але не захоплюйтеся занадто авангардними моделями, вони ризикують залишитися незатребуваними.
5
Постарайтеся знайти для себе постійних постачальників товару. Якщо ви зарекомендуєте себе з хорошого боку, постачальник завжди піде вам на зустріч і надасть пільгові умови закупівель.
6
В процесі роботи у вас складеться кістяк постійних покупців. Надайте їм спеціальні знижки. Це буде прекрасним дружнім кроком і спонукає їх робити у вас покупки і надалі, а також приводити своїх друзів.
7
Проводите рас продажу, а також закриті продажу в передсвяткові сезони.
8
Відкрийте інтернет-магазин з доставкою додому.
9
Привабливо оформите вітрину свого магазину.
10
Постійно давайте рекламу про поповнення асортименту і надходженні нових колекцій.
11
Регулярно проводите тренінги для підвищення кваліфікації свого персоналу.
12
Вивчайте попит серед своїх покупців.
13
Постарайтеся зробити свій магазин зручним для відвідувачів, а персонал - ввічливим і компетентним.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає можливості обладнати власний магазин, постарайтеся отримати хороше місце в популярному торговому центрі.
Корисна порада
Доповніть свій асортимент супутніми товарами: сумками, ременями, рукавичками, колготами.