Як подивитися свій будинок з супутника. Подивитися з супутника на свій будинок.

Хіба вам не хотілося б побачити свій будинок на фотографії, зробленої з супутника? Може бути, ви не тільки знайдете свій будинок, але і розгляньте серед припаркованих у дворі автомобілів свою машину!
Інструкція
1
Інтернет-сервіс «Карти Google» існує вже кілька років, і регулярно поповнюється знімками нових населених пунктів. Ще не так давно на «Картах Google» можна було знайти тільки фотографії великих міст, а сьогодні на них можна виявити навіть маленькі села.
2
Щоб знайти свій будинок на фотографіях з супутника, перейдіть на сайт www.google.ru і відкрийте розділ «Карти». Введіть в поле свою домашню адресу і натисніть кнопку «Пошук на карті». Якщо карта відразу не відкрилася, клацніть на посиланні з вашою адресою (на екрані зліва), і перед вами відкриється карта вашого району, на якій буде зазначений ваш будинок.
3
У правому кутку екрану клацніть на кнопці «Супутник», щоб переключити карту в режим виду з супутника. Використовуйте коліщатко миші, щоб наблизити зображення. Якщо для даного місця на карті існують фотографії, відеоролики або опису з Вікіпедії, ви можете включити їх відображення, навівши курсор на кнопку «Супутник» і встановивши прапорці у відповідних пунктах меню.
4
Ну, а щоб повністю скуштувати всю красу нових технологій, наведіть курсор на кнопку «Супутник» ще раз і клацніть на значку «Земля», щоб активувати тривимірні карти. У цьому режимі ви зможете максимально близько розглянути будинки та інші об'єкти на карті, які будуть представлені в тривимірному вигляді.
Супутникові навігатори все активніше входять у життя автомобілістів. Завдяки наявності приладу водій має можливість з точністю до кількох метрів визначати своє місце розташування, вибирати найбільш оптимальний маршрут руху. Але для того щоб навігатор показував дорогу, в його пам'ять повинні бути завантажені відповідні карти.
Інструкція
1
Так як GPS-навігатори випускаються безліччю виробників, вам необхідно знайти карти саме для вашої моделі. Для цього введіть у пошуковий рядок браузера точну назву вашого навігатора і додайте в запит слова «карти скачати». Серед що з'явився посилань ви напевно знайдете ту, перейшовши по якій зможете скачати необхідні вам карти.
2
Якщо варіант пошуку карт в інтернеті вас чимось не влаштовує або не дав результату, попитайте їх в автомобільних магазинах. Як правило, продавці добре орієнтуються в моделях навігаторів і зможуть підібрати вам потрібні карти або підкажуть, де їх можна придбати. Цей метод підійде і для маленьких міст, відшукати для яких хороші карти в інтернеті може виявитися досить складно. Попит диктує пропозицію, тому власники магазинів намагаються мати в наявності необхідні товари.
3
Карти знайдені, тепер їх треба встановити на GPS-навігатор. Для цього буде потрібно з'єднати його з комп'ютером спеціальним кабелем, що входить в комплект поставки приладу. Як правило, навігатор сам шукає файли карт на дисках комп'ютера і завантажує їх. Якщо навігатор успішно відкриває карти і правильно їх орієнтує, значить, установка пройшла успішно.
4
Як бути, якщо потрібної карти знайти не вдалося? В цьому випадку залишається один варіант - виготовити її самостійно. Будь-яка GPS-карта - це просто малюнок у певному форматі (залежить від моделі навігатора), прив'язаний до координат на місцевості. Карти бувають растрові і векторні, в навігаторах частіше використовуються перші. Якщо ви отсканіруете звичайну топографічну карту і збережіть файл у форматі * .jpeg, це і буде растрова карта. Але для того щоб цією картою можна було користуватися в навігаторі, до неї потрібен спеціальний файл прив'язки з розширенням * .map. Зазвичай прив'язуються не менше чотирьох точок карти. Чим їх більше, тим точніше буде карта.
5
Для створення карти використовуються спеціальні програми - наприклад, OziExplorer. Щоб точно прив'язати карту, вам буде потрібно ввести координати дев'яти точок: чотирьох по кутах карти, чотирьох по краях і однієї в центрі. Всі інші координати програма розрахує самостійно. Про те, як користуватися програмою OziExplorer, краще почитати в докладних статтях на цю тему.