Як запалити газову плиту.

Газова плита стала вже традиційним атрибутом сучасної кухні, хоча і починає поступово заміщатися конкурентної електричної плитою. Нагрівання їжі на газовій плиті відбувається за рахунок горіння газу, що надходить з конфорок. Для запалювання газової плити використовуються сірники.
Інструкція
1
Перевірте, щоб всі реле були в стані очікування, тобто газ не повинен надходити з конфорок в повітря. Забезпечте роботу газової плити. Для цього підніміть вентиль газової труби, щоб газ вільно надходив до конфорок.
2
За символам, розташованим над конфорками, визначте, доступом до якої конфорці управляє кожне реле (або кнопка). Запаліть сірник, провівши сірчаної головкою по сірчаної смузі на боці коробка.
3
Поверніть реле (або натисніть відповідну кнопку), що відкриває ближню праву конфорку. Піднесіть сірник ближче до конфорки. Як тільки газ загориться, приберіть руку, щоб не обпектися.
4
На електричних газових плитах замість запалювання сірниками використовується натискання спеціальної кнопки, яка подає електричний заряд одночасно в усі конфорки. Щоб запалити плиту , поверніть будь реле і натисніть цю кнопку (може знадобитися дворазове або триразове натискання). Газ загориться.