Як підібрати подушку. подушки своїми руками.

Від того, як закінчився наш день, багато в чому залежить те, як почнеться наступний. Тому здоровий сон - необхідний не просто, щоб бути працездатним, але й попросту щасливим. Однак він може бути легко зіпсований невірним підбором "м'якого партнера" на ніч. У даній інструкції ми розповімо вам, як правильно вибрати подушку і яким вимогам наші м'які друзі повинні відповідати.
Інструкція
1
Вимога перша - якісний наповнювач. Нерідко зустрічаються випадки, коли через два-три місяці після покупки, подушка втрачає половину свого початкового обсягу, що може привести до постійного болю в шиї. Справжня подушка тримає свою форму і об'єм не менше року. Також, якщо матеріал дешевий, то, швидше за все, подушка вбирає сторонні запахи, що теж не можна вважати плюсом.
2
Вимога друга - Подушка повинна "дихати". Наскільки добре подушка пропускає повітря перевірити дуже легко: просто піднесіть її до обличчя і зробіть глибокий вдих через неї. Якщо повітря пропускається подушкою погано, то є велика ймовірність, що в ній почнуть скупчуватися бактерії, паразити і навіть грибки, що, зрозуміло, не на користь вам.
3
Вимога третя - Крій та пошиття. Не забувайте, що наповнювач - це ще не все. Обов'язково перевірте, чи якісно подушка прошита: шов повинен бути дрібним і рівним, не повинно бути зачіпок і стирчать ниток. В іншому випадку, дуже скоро ви зможете особисто познайомитися з наповнювачем у вашої подушки.
4
Ви напевно чули про ортопедичні подушках. Під час сну така подушка підтримує хребет і голову в анатомічно правильному положенні, що дозволяє зняти навантаження з шиї і дати їй як слід відпочити. Вона кілька жорсткіше, і підібрати зручний варіант складніше, ніж вибрати звичайну модель, та й потрібно час, щоб звикнути до неї. Так що перш, ніж купувати це "чудо", подумайте - чи є у вас проблеми з м'язами шиї і чи потрібна вона вам. Найчастіше краще купити просту, але якісну подушку .
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=QNYKCo900tI