Як зробити перегородку міжкімнатну.

Коли починається ремонт, виникає необхідність в переплануваннях. Старі стіни ламаються, зводяться нові перегородки, що дозволяють оптимально організувати простір. Але з чого і як побудувати перегородку ? Найпростіше це зробити з гіпсокартону.
Вам знадобиться
  • Гіпсокартон стіновий, профілі - в стійку, направляючі, кутові, саморізи, дюбелі, інструменти.
Інструкція
1
Для початку розмітьте приміщення, зазначивши місце розташування майбутньої перегородки за допомогою струни. Потім перенесіть вісь на стіну, з якої буде стикуватися перегородка, а також на стелю. Використовуйте струну, схил, малярський шнурок, щоб все вийшло рівно.
2
Потім треба створити металевий каркас. Для його споруди спочатку поставте напрямні профілі на підлогу і стелю з кроком кріплення 1 метр. Кріпите їх дюбелями, їх на один елемент профілю має бути 3 або більше. Потім поставте вертикальні стійку профілі через кожні 600 мм. Заведіть їх в направляючі профілі на підлозі, потім - в профілі на стелі, прикріпіть на саморізи.
3
Тепер можна зашити каркас гіпсокартоном. Спочатку прикріпіть цілі листи, коли залишаться незакриті маленькі місця, закрийте їх гіпсокартоном, який поріжете під розмір. Кріпите все на саморізи, крок - 200 мм, глибина заходження в метал - 1 см. Головка самореза повинна угвинтитися в гіпсокартон хоча б на 1 мм.
4
Прошпатлюйте всі кути і стики, головки саморізів, які потопають в гіпсокартону. Армується стики і кути серпянкой і кутовим профілем. Коли шпаклівка висохне, зачистите її наждачним папером.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=FnsLkOFSh0s