Як привітати клієнтів.

Дарувати подарунки - приємно. А дарувати подарунки своїм клієнтам ще й вигідно. В умовах жорсткої конкуренції на ринку потрібно використовувати будь-яку можливість хоч трішки випередити суперників. Тому до питання подарунків для клієнтів потрібно підходити серйозно.
Інструкція
1
В першу чергу потрібно скласти список всіх обдаровуваних. І розумніше буде їх ранжувати за ступенем важливості для вас і відповідно до цього поділом підібрати набір подарунків для кожної групи. Так ви не витратите зайві гроші на тих, від кого навряд чи буде відчутна віддача.
2
Проте варто відзначити, що хороший подарунок не обов'язково повинен дорого коштувати. Головне - приємно здивувати клієнта, звернути його увагу і показати, що ви серйозно підійшли до справи і витратили час, щоб гідно виглядати на тлі своїх конкурентів. Потрібно постаратися придумати щось оригінальне.
3
Якщо у вас досить багато клієнтів , скажімо, більше 300, то доречно буде всім презентувати календарі, листівки, блокноти ручки і т. Д. Причому треба постаратися не просто підібрати цікавий дизайн і якісний матеріал, а й розробити якісь оригінальні ходи. Наприклад, в настільних календарях передбачити можливість коригування дат з урахуванням особистих свят клієнта.
4
Листівки же можна виконати не в вигляді шаблонного поздоровлення «як у всіх» з безликими побажаннями, надрукованого на принтері, а розробити самим або на замовлення оригінальний дизайн і підписати від руки поздоровлення з особистим зверненням.
5
В тому випадку, якщо клієнтів у вас значно менше, то можна кожному приділити більше уваги. Тут буде доречна більш оригінальна сувенірна продукція. Наприклад, ялинкові прикраси на Новий Рік, подарункове видання книги рецептів чи колекції фотографій, на які наклеєний ваш логотип. Приємним подарунком будуть і шоколадки або пачка якісного чаю з вашою символікою на упаковці.
6
Тим клієнтам, яких ви віднесли до рівня VIP, крім усього перерахованого вище, потрібно підготувати більш солідні подарунки. Приміром, дорогі алкогольні напої, або щось підходяще з вашої продукціі.Все вищеперелічене відноситься до офіційних свят, з якими привітають клієнтів всі ваші конкуренти. А ви можете проявити винахідливість, створивши свої власні знаменні дати. Це можуть бути не відомі широко професійні свята, які стосуються діяльності ваших клієнтів , або річниця вашого з ним співпраці, тим більше ювілейна. Це черговий привід нагадати про себе і підкреслити, що клієнт для вас важливий. Цій же меті послужить поздоровлення з якимось важливим подією в історії компанії-клієнта, наприклад, успішне завершення великого проекту, відкриття нової філії.
7
Не менш важливо й те, як піднести подарунок. Найкраще особисто поїхати до клієнта. Попередньо не забудьте попередити про ваш приїзд, щоб гарантовано його застати на месте.Такім чином, головне підійти до справи з усією ретельністю і проявити творчі здібності, і ви обов'язково отримаєте позитивний результат