Як зрозуміти, ким я хочу стати.

Значимість вміння вибрати свій життєвий шлях не може бути переоцінене - від того, наскільки вірно буде зроблено вибір залежить не тільки напрямок життя, але і загальна успішність. Кожна людина в міру своїх здібностей наділений тими чи іншими талантами і схильностями, і саме від цього необхідно відштовхуватися, якщо ви хочете зрозуміти, ким хочете стати.
Вам знадобиться
  • - ручка
  • - листок паперу
Інструкція
1
Для того, щоб зрозуміти, ким ви хочете стати, в першу чергу візьміть листок паперу і ручку. Напишіть на ньому все те, чим вам подобалося займатися протягом життя. Ви повинні виписати абсолютно всі види продуктивної діяльності, щоб зробити список найбільш повним.
2
Тепер на інший аркуш паперу випишіть список тих кваліфікацій, якими ви зараз володієте або хотіли б володіти. Виписуйте тільки ті види освіти, які були цікаві для вас. Ви повинні визначити всі вміння, які у вас присутні на даний момент і потенційно.
3
Зіставте ці два списки. Знайдіть ті пункти, які перетинаються і випишіть їх на окремий лист. Після того, як у вас буде приблизний список ваших потенційних можливостей, визначитеся для себе, що має для вас найбільшу корисність, а що потенційно обіцяє найбільше зростання. Залежно від вашої життєвої позиції, виберіть або те, що знаходиться в точці ідеального збігу цих понять або ближче до одного з них.
4
Регулярно оновлюйте цей список, раз на рік проводите переоцінку свого шляху. Пам'ятайте про те, що життя змінюється щороку до невпізнанності, і необхідно бути гнучким для того, щоб прожити її з максимальною віддачею і задоволенням.